MMORPG

Black Desert Mobile Türkiye Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Sonunda! Senelerdir beklenen oyun Black Desert Online’ın mobil sürümü Black Desert Mobile için resmi bir çıkış tarihi açıklandı. Oyun belirli ülkelerde erken çıkış yapacak ve tahmin edin bu ülkelerden birisi hangisi? Elbette Türkiye!

Black Desert Mobile çıkış tarihi

Bununla ilgili bir çok yazı yazdık çizdik çünkü süreç çok uzadı. Senelerdir uzak doğuda oynanan oyun sonunda İngilizce ‘ye çevrildi ve batıya açılıyor.

Facebook

Resmi Facebook hesabından yayınlanan videoda ve paylaşılan bilgilerde belirttiğine göre Black Desert Mobile 24 Ekim 2019 günü yayınlanacak. Evet, sadece 1 hafta sonra Black Desert Mobile çıkıyor.

Hangi ülkelerde yayınlanacak?

İlk olarak Avustralya, Canada, Şili, İrlanda, Malezya, İsveç ve Türkiye ‘de yayınlanacak. Daha sonra diğer ülkelere gelmeye başlayacak. O da muhtemelen bir sonraki ayın ortasına denk gelecek.

Black Desert Mobile hangi telefonlardan oynanabilir?

Açıklamaya bakarsak ilk olarak Android için çıkacak. Muhtemelen 12 Kasım tarihi civarına iOS için çıkacak. iOS sayfasında muhtemel çıkış tarihi olarak bu verilmiş. Ama resmi bir açıklama yok.

Detaylar yakında geliyor takipte kalın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir