Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile’a Kontrolcü Desteği Tekrar Gelecek

Call of Duty Mobile, test sürecinde kontrolcü yani oyuncu kumandası desteği sunuyordu. Oyun geçtiğimiz ay çıkışını gerçekleştirdiği zaman kontrolcü desteğinin oyunda yer almadığını gördük. Bununla ilgili oyunculardan tepkiler yükseldi. Bu süreçte ayrıca oyuncular konuyla ilgili geri bildirim de gönderdi. Sonunda Call of Duty Mobile geliştiricisinden sessizliği bozan açıklama geldi.

Oyun kumandası desteği yakında geliyor

Reddit üzerinden resmi kanaldan yapılan açıklamaya bakacak olursak, kontrolcü desteği ve giriş yapma seçeneğiyle ilgili sürekli geri bildirim aldıklarını ve almaya devam ettiklerini belirten şirket bu özelliklerin yakın zaman içinde geleceğini de belirtti. Bildiğiniz gibi Call of Duty Mobile’a giriş seçeneği olarak sadece Facebook kullanılabiliyor. Bunun da yakın zaman içinde değişeceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Warzone'a Yeni Silahlar Ekleniyor

Call of Duty Mobile Yeni İçerikler

Yapılan açıklamada tam tarih verilmiyor. Bu özelliklerin eklenebilmesi için tam olarak ve stabil şekilde çalışması gerektiği vurgulanıyor. Bu açıdan şimdilik beklemede kalacağız.

Kaynak: Reddit / Call of Duty Mobile

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
e-SporSavaş Oyunları

Valorant Betası İzlenme Rekorları Kırıyor

Battle Royale

Escape From Tarkov Ping Sorununa Çözüm Bulundu

Battle Royale

Pubg Mobile'ın Yeni Modu ve Haritası Beta Sürümünde Göründü

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Deadpool Kostümü Çıktı, Nasıl Alırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Google Stadia Televizyonda Nasıl Görünüyor?