MMORPGRehber

Amazon Girişi Yapın 100₺ Değerinde Ödülü Alın – Black Desert Mobile

Black Desert Mobile global olarak ayrıca iOS cihazlar için de yayınlandı. Yayınlanmasıyla birlikte yeni etkinlikler başladı. Bu etkinliklerden biri oldukça değerli ama katılması bir çoğu için zahmetli olabilir. Bu rehberimizde Amazon Prime etkinliğiyle Starter Pack ödülünü nasıl alacağınızı göstereceğiz.

Starter Pack ne içeriyor?

Amazon Prime girişiyle birlikte her gün bir hafta boyunca size değerli ödüller veriyor ve en değerlisi de ilk gün ödülü starter pack. Starter Pack içerisinde oyun içinde gerçek parayla satılan ve ülkemiz için değeri 100₺ olan 3 eşya çıkıyor. Black Spirit Plus, Camp Plus ve Combat Plus eşyaları, hepsi de 14 günlük olacak şeklinde çantanıza geliyor. Gelin bu değerli hediyeyi nasıl alacağınızı gösterelim.

Amazon Prime

Amazon Prime, ücretli abonelik ile özel içeriklere erişmenize olanak veren bir sistem. Ücretli olmasından çekinip boşver demeyin. Bahsedeceğimiz yöntemle ücretsiz ve güvenli şekilde hediyenizi alabileceksiniz. Zaten bir Amazon Prime abonesiyseniz hiçbir şey yapmadan etkinlik sayfasından doğrudan girişinizi yapın ödülünüzü alın. Amazon Prime abonesi değilseniz aşağıdaki yolu takip ediniz.

Amazon Prime abonesi olma

  • İnternet tarayıcınız üzerinden buraya gidiniz.
  • Üye olunuz.
  • Üye olma aşamasında ya da üye olduktan sonra Prime’a katılmak istediğinize dair kısma geçelim.
  • Sağ üst köşeden Your Account kısmına tıklayın.

Hemen ardından açılan sayfada Prime butonuna tıklayın. Bu sayfada Prime aboneliğinizle ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Bu kısımda üst kısımda Join Prime butonunu göreceksiniz. Ona tıklayınız. Aşağıdaki görselde Prime abonesi olmadığım yazıyor. Bu yüzden abone olabileceğim bir buton bulunuyor.

Açılan sayfada Add a Payment Method kısmına kredi kartı bilgileri girmelisiniz. Bu kısımda yazılan uyarılar sizinkinde farklı olabilir. Çünkü biz bu hesapla abone olup daha sonra kredi kartı bilgilerini sildik. Bu nedenle bizimkinde ücretsiz deneme sürümünden bahsetmiyor.

Ücretsiz deneme sürümünden bahsedelim hata yapmayın. Amazon Prime 7 günlük deneme hakkı veriyor. 7 gün sonra kartınızdan gerekli parayı çekecektir. Paranın çekilmemesi için aşağıdaki yöntemi uygulayınız.

  • Kredi kartınız varsa mobil internet bankacılığından sanal kart oluşturun. Zaten boş olan sanal kart bilgilerini buraya verin.
  • Kredi kartınız yoksa yine kullanmadığınız boş bir banka kartının bilgilerini yazabilirsiniz.
  • Maalesef abone olmak için başka bir yöntem yok.
  • Son ihtimalle kullandığınız bir kredi kartının bilgilerini verin hediyeyi aldıktan sonra silin.

Kartınızı ekledikten sonra Amazon Prime abonesi oldunuz. Şimdi oyuna giderek etkinlikler kısmından Amazon Login etkinliğine gidin. Amazon Prime hesap bilgilerinizle girişinizi yapın. Daha sonra starter pack hediyenizi alabilirsiniz.

Hepsi bittikten sonra Amazon hesabınıza girip kart bilgilerinizi kaldırın. Herhangi bir para çekim işlemini bu şekilde önlemiş olursunuz. Dilerseniz hesabınızı da silmeniz mümkün. Başka rehberler için takipte kalın.

Black Desert Mobile indir

‎Black Desert Mobile
‎Black Desert Mobile
Geliştirici: Pearl Abyss Corp.
Fiyat: Ücretsiz+
Black Desert Mobile
Black Desert Mobile
Geliştirici: PEARL ABYSS
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile, Son Güncellemede Lightning-Fueled Legatus Sınıfını Ekliyor

Black Desert Mobile

Black Desert Mobile'ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor

MMORPG

Black Desert Mobile, Gear Awakening ve Alt Karakterler İçin Tecrübe Arttırımı

MMORPG

Black Desert Mobile'ın Yeni Ticaret Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Black Desert Mobile’a Yeni Sunucular Geliyor