AksiyonHack & SlashMMORPGPC

Path of Exile 3.9.2f Yaması Eşya Filtresi ve Bir Çok Değişiklik İçeriyor

Path of Exile’a eşya filtrelerinde yapılan değişiklikler geliyor. Değişiklikler, önümüzdeki birkaç gün içinde 3.9.2f yamasıyla gelecek. Ekip, yama notlarını her zamanki gibi önceden paylaştı. Yama ayrıca bazı küçük performans iyileştirmelerini de içerecek şekilde ayarlandı. Daha oyunu keşfetmemişler için küçük bir giriş bilgisi vermek gerekiyor. Path of Exile indirmek için isterseniz Steam üzerinden isterseniz kendi sitesi üzerinden bağlantı bulabilirsiniz. Path of Exile Steam İndir üzerinden oyunu Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ya da kendi sitesi üzerinden Path of Exile İndir.

 • Yeni işlevler eklendi ve eşya Filtrelerinde iyileştirmeler yapıldı. Bu yazıdan onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
 • Canavar ve minyon yol bulma ile ilgili performans iyileştirmesi yapıldı.
 • Aşağıdaki nesneler artık düştüklerinde Map Maker’a iletilecek: Timeless Jewels, Ivory Watchstones, Awakened Gems, Awakener’s Orbs, Conquerors Exalted Orbs and Uniques from Legion, Blight, Metamorph and Conquerors of the Atlas bosses.
 • Baran’ı etkileyen canavarların kullandığı Fırtına Çağrısı becerisinin hasarı azaltıldı. Artık bu beceriyi yalnızca size doğru bakıyorlarsa kullanacaklar.
 • Artık Tane’nin Laboratuvarı’ndayken Hideout’unuza geri dönmek için / hideout’u kullanabilirsiniz.
 • Acid Magma Orb Effect ve Harbinger Magma Orb Effect’in performansı iyileştirildi.
 • Colossus Kılıcı’na uygulanabilen çeşitli silah etkilerinin görünürlüğü geliştirildi.
 • Syndicate Flag Hideout kafatası dekorasyonunda iyileştirmeler ve değişiklikler.
 • Power Siphon ölüm anında etkisinin tek bir canavarda birden çok kez gösterebilen bir hata düzeltildi. Bu düzeltme aynı zamanda genel olarak Power Sifonun performansını da artırır.
 • The Harvest and Core Map ‘de Malachai’nin bazen ikinci arenasına geçemediği nadir bir hata düzeltildi.
 • Harlequin Leap Slam efekti uygulandığında Leap Slam kullanılırken oluşabilecek bir istemci çökmesi düzeltildi.

Path of Exile’ın yakın zaman içinde karşınızda olacak v3.9.2f yamasının bütün notlarını sizlerle paylaştık. Şimdi gelin Path of Exile ile ilgili bilmeniz gereken bir çok şeyi size aktarmaya çalışalım.

Path of Exile İndir

Path of Exile PC için hem kendi sitesi üzerinden hem de Steam istemcisiyle indirebilirsiniz. Yazının başında bağlantıları verildi. Oradan kontrol edebilirsiniz. Path of Exile ücretsiz en iyi Diablo alternatifi olarak sunuluyor.

Path of Exile Türkiye

Path of Exile’ın Türkiye’de oldukça geniş bir topluluğu bulunmaktadır. Bu topluluklara katılmak ve oyun hakkında doğrudan oyuncuların görüşünü almak isterseniz sizlerle en bilinen toplulukların adresini paylaşmak isteriz.

Bu topluluklardan Path of Exile ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Path of Exile Türkçe

Path of Exile Türkçe dil desteği sunmuyor. Ülkemizde çok sayıda oyuncusu var dedik ama demek ki Türkçe çevirisini yapacak kadar büyük bir topluluk değil ya da getirisi yüksek değil. Oyun yeni bir oyun değil, bu açıdan ileride de Path of Exile Türkçe dil desteğinin gelmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Lakin Türk oyuncular bilgilenmeniz için Türkçe kaynak üretiyorlar.

Path of Exile Forum

Path of Exile’ın gerçekten kullanışlı bir forum sistemi bulunuyor. Buradan erişebilirsiniz. Bununla birlikte çeşitli forumlarda alt forum olarak da Path of Exile tartışmalarına girebilirsiniz. Path of Exile resmi forumu buradan görüntülenebilir. Alt forumlardan birisi burada ve Reddit topluluğu kısımlarından görüntülenebilir.

Path of Exile Gameplay

Path of Exile Gameplay, bu oyunun oynanışını gösteren bir video sizlere oyunun resmi yayıncısı tarafından sunulmuş. Youtube üzerinden de izlenebilir. Hemen alt kısma bırakıyoruz.

Ayrıca bir çok Youtube ve normal oyuncunun da Path of Exile Gameplay videoları bulunuyor. O videolardan da harika sonuçlar çıkarmanız mümkün. Oyunu çok iyi tanımak adına Gameplay videoları önemlidir.

Path of Exile Steam

Path of Exile isterseniz kendi başlatıcı üzerinden isterseniz Steam kütüphanenizden oynanabilir. Path of Exile Steam üzerinden oynamanın tek avantajı oradaki başarımları açabilecek olmanızdır. Ayrıca oyun içi herhangi bir şey satın almak isterseniz yine Steam üzerinden bunu yapabilir ve belki Steam cüzdanınızda bulunan parayı dahi kullanabilirsiniz. Path of Exile’ı nereden oynasan diye düşünüyorsanız bunları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Path of Exile 2

Path of Exile 2 diye herhangi bir oyun yoktur. Bu online ve sürekli güncellenen bir oyun olduğundan ikinci oyuna gerek yoktur. Gelen yenilikler ve büyük değişiklikler aynı oyunun üzerine eklenerek oyun geliştiriliyor. Path of Exile 2 diye bir oyun çıkmayacaktır.

Bunun yanında Path of Exile’ın bir mobil oyunu çıkacaktır. Şirket resmi duyuruyu yaptı. Şuan geliştirme aşamasında olan oyunun yakın zaman içinde mobil oyun severlerle paylaşılması bekleniyor. Konunun detaylarını ayrıca Path of Exile Mobile duyuruldu haberimizden bulabilirsiniz.

Path of Exile Trade

Path of Exile’ın kendine özgü benzersiz bir ticaret sistemi kendi internet sitesinde yayınlanıyor. Eşyalarınızı takas edebileceğiniz sistem oyuncuların en çok hoşuna giden özelliklerden birisi. Bir çok oyun basit bir Ticaret konusunda bile başarısız olmuşken Path of Exile Trade sistemi oldukça ilgi görüyor ve oyuncuların hoşuna gidiyor. Path of Exile Trade sistemini incelemek isterseniz bağlantıya tıklamanız yeterli.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Diablo 4Hack & SlashRehber

Diablo 4'te Primary Resource nedir?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PC’de PUBG Mobile Nasıl Oynanır: PUBG Mobile PC ve Dizüstü Bilgisayar Kullanıcıları İçin İndirin