AksiyonKonsolPC

Doom Eternal İyi Bir Başlangıç Yaptı

Doom Eternal iyi bir başlangıç ​​yaptı. Oyunun PC sürümü, kısa süre içinde Steam’de yaklaşık 105.000 eşzamanlı oyuncuyu sayısı kaydedildi. Bu çok büyük bir sayı ve kıyaslama yapmak için, selefi 2016’nın Doom’u için bildirilen tüm zamanların en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısından çok daha yüksek.

Twitter’da Benji Sales bazı rakamlara değindi ve Steam’deki 105.000 eşzamanlı oyuncunun son yıllarda Bethesda için en büyük sayı olduğunu bildirdi. Benji Sales’in sayılarına göre Steam for Doom 2016 (31,623), Dishonored 2 (22,269), Wolfenstein II: The New Colossus (16,050) ve The Evil Within 2 (9,846) ‘da zirve eşzamanlı oyuncu sayılarını sahip.

Steam’in kendi genel istatistik sayfası, Doom Eternal’ın 22 Mart’ta 85.000’den fazla eşzamanlı oyuncusu olduğunu gösteriyor ve bu da onu hizmetteki en popüler 15 oyundan biri haline getiriyor.

Ayrıca Bakınız:   Sheeva Nasıl Alınır - Mortal Kombat 11

doom eternal

Bethesda, Doom Eternal için resmi satış sayısını henüz açıklamadı. İngiltere’de Doom Eternal’ın lansmandaki fiziksel satışlarının benzer bir süre boyunca gerçekleşen Doom 2016′ satışlarından yaklaşık üçte bir daha düşük olduğu bildirildi. Ancak, dijital satışlar İngiltere raporuna dahil olmadığından bu, toplam birim satışların tam verilerini vermez. Ve elbette, İngiltere’de bazı mağazalar kapalıyken, bu da insanların evde kalmasıyla aynı zamanda fiziksel satışlara ve gelişmiş dijital satışlara da zarar verdi.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonMacera

Ghost of Tsushima'nın Yeni Yaması, Oyuna Yeni Zorluk Seviyesi Ekliyor

RehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima: Mutlaka Kullanmanız Gereken Beceri Ve Yetenekler Rehberi

Haber

Dragon's Dogma Bir Anime Uyarlamasına Sahip Olacak

AksiyonMacera

Marvel's Avengers, Ağustos'ta 3 Beta Yapacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Steam Kendi Online Rekorunu Kırdı