Battle RoyaleKonsolPC

PUBG Yeni Eşyalar ve Gelecek Planlarıyla 3. Yılını Kutluyor

23 Mart’ta PlayerUnknown’nun Battlegrounds resmi olarak üç yaşında olacak ve 2017 beta sürümünün yıldönümünü kutlayacak. Battle royale pazarı o zamandan beri çok daha rekabetçi hale gelirken, PUBG dördüncü yılında güncelleme, yeniden yapılandırma ve yeni içerik planları ile hala güçlü olmaya çalıştığını kanıtlıyor. Bir blog gönderisinde, PUBG ekibi geçen yıl oyunda yapılan tüm çalışmaları andı ve önümüzdeki yıl neyi dört gözle bekleyeceğimize dair bir fikir verdi.

Gelecek planlarından ilki, bu yılın başlarında tadilata alınan karla kaplı harita Vikendi. Haritanın trenlere sahip olan yeni sürümü, oyun testine tabi tutuldu ve yakında tekrar yayınlanacak.

Planlanan diğer güncellemeler ayrıntılı olarak özetlenmemiş olsa da, 2020’de vaat edilen “harita taslakları, yeni haritalar, yeni silahlar ve mekanikler, Arcade’s Team Deathmatch gibi ek oyun seçenekleri ve tabii ki yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri getirecek en acil durumlarımızdan bazıları. ” şeklinde özetlendi.

PUBG oyuncuları, Community Skin Design Contest’de tasarlanmış bir M416 kaplaması, kapüşonlu ve paraşüt içeren 3. Yıldönümü Eşya Kutusunu sınırlı bir süre boyunca ücretsiz olarak kullanabilirler. PC oyuncuları ilk önce 23 Mart’tan 23 Nisan tarihleri arasında kutuyu alacaklar ve burada oyun içi mağazada ücretsiz olarak kullanabilecekler. Konsol oyuncuları, 26 Mart – 25 Nisan tarihleri ​​arasında oturum açtıklarında öğe kutusuna hesaplarına otomatik olarak eklenecek.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
HaberKonsolPlaystation

Sony'nin En Çok Kar Ettiren Konsolu

KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

Oyuncu DonanımlarıPC

Oyun Dizüstü Bilgisayarlar için En İyi RAM Seçimi Rehberi

Epic GamesKonsolRehber

Epic Games'te Oyun İadesi Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Android İçin Ön Kayıttaki Oyunlar (Sürekli Güncel Oyun Listesi)