Battle RoyaleWarzone

Call of Duty: Warzone Araçları Trophy System Buff’tan Sonra Daha Güçlü Hale Geldi

Büyük Call of Duty: Warzone Sezon 3 güncellemesi, kupa sistemini biraz güçlendiriyor ve araçları öncekinden daha da ölümcül hale getiriyor.

Call of Duty: Warzone’un lansmanından bu yana en tartışmalı yönlerinden biri araçlarıydı. Birçok oyuncu Call of Duty: Warzone araçlarının mevcut durumlarında aşırı güçlendiğinden şikayet ediyorlar, ancak şimdi eskisinden daha da ölümcül gibi görünebilirler. Call of Duty: Warzone’daki araçlarına verilen yeni bir güçlendirme, oyuncuların onları çalıştırmaya çalışırken herhangi birinin aracı yok etmesini zorlaştırıyor.

Warzone trophy system ne işe yarar?

Call of Duty: Warzone’daki Trophy System oyuncular için cankurtaran olabilir. Call of Duty: Warzone Sezon 3 güncellemesini indirdikten sonra, oyuncular Trophy System’i araçlara ekleyebilirler. Esasen, bu, Trophy System aktifken araçların oyundaki birçok patlayıcıya karşı neredeyse zarar verilemeyeceği anlamına gelir. Birçok oyuncu, araçlarla uğraşmak zorunda kaldıklarında roketatarları taşımaya başladılar, ancak şimdi bu bile işe yaramayabilir.

warzone araç

Oyuncular Call of Duty: Warzone araçlarının öok güçlü olduğu konusunda şikayet ettikleri halde, Infinity Ward’ın onları yok etmeyi daha da zorlaştırması biraz şaşırtıcı. Oyuncuların Trophy System buff’ına nasıl tepki verdiğini ve bu durumun oyundaki araçları nasıl etkilediğini görmek ilginç olacak.

Call of Duty: Warzone haritasının büyüklüğü göz önüne alındığında, araçlar oldukça kullanışlı olabiliyor, bu nedenle oyuncuların Infinity Ward’ın onları doğrudan kaldırmasını beklemeleri biraz abes olur. Bunun yanında bu şikayetler neticesinde daha sonradan araçlarla ilgili yeni güncellemeler oyun dahil edilebilir.

Gelecekte, Infinity Ward’ın Call of Duty: Warzone’a daha da fazla araç ekleyip eklemeyeceğini şimdilik bilemiyoruz. Sadece Warzone oyuncularına göze hoş gelen araç özelleştirmeleri oyuna eklendi ve eklenmeye devam edecek gibi görünüyor. Bu arada, Warzone araçları dikkate alınması gereken ciddi bir güç olmaya devam ediyor ve oyunun hayranları kesinlikle stratejilerini geliştirirken bunları akılda tutmak isteyecekler.

Call of Duty: Warzone şimdi PC, PS4 ve Xbox One için oynanabilir durumda.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade’in Bu Modunda Kan Gövdeyi Kötürüyor