Mount & BladeRol Oyunu

Mount And Blade’in Bu Modunda Kan Gövdeyi Kötürüyor

Mount & Blade 2: Bannerlord’u daha fazla daha fazla etkileyici ve gerçekçi hale getirmek istiyorsanız, işte size yardımcı olacak bir mod. Yani, kelimenin tam anlamıyla kan gövdeyi götürecek, çünkü savaşta insanların kafalarını kesmenize izin veriyor.

Bannerlord için Dismemberment modu tam olarak ismi gibi duruyor. Bir düşmanın kafasına, Kesici bir silahla sağa veya sola savurma ile vurduğunuzda ve darbeniz ölümcül bir şekilde geldiğinde, düşmanın kafalarının kesilme şansı vardır. PC Gamer’da yayınlanan videoya baktığınızda ağır çekim efektiyle beraber biraz aptalca görünüyor: vücutla kafa aynı anda havada kalıyor ve sonra düşüyor. Ancak savaşlarınızın zaten olduğundan daha korkunç hissettirmesi hala oldukça etkileyici bir şey öyle değil mi?

Kollar ve bacaklar, şu anda, onlara ölümcül kesim hasarı verseniz bile kopmuyor, ancak bu kafalar sol ve sağdan darbe yaptığınız zaman kopuyor. Bir dekapitasyonun ne sıklıkta olmasını istediğinizi belirlemek için mod dosyasının ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca videoda göründüğü gibi bir Slow Mo yani ağır çekim ekleyerek daha sağlam vuruşlar yapmanız izin veren ayarlar da bulunuyor.

Modu kullanacaklara bilgiler

Bu modun oyununuzun çökmesine neden olacağı birkaç durum vardır. Savaşta, bir atın kafasına ölümcül kesme hasarı verirseniz, bu oyununuzu çökertecek, bu yüzden sadece insanlara nişan almalısınız bu kalabalık savaşlarda kolay değil. Diğer kullanıcılar modun turnuvalar sırasında oyunu çökerttiğini de bildirdi. Umarım bu yakında çözülecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield konsol komutları ve nasıl kullanılacağıyla ilgili detaylı rehber!

Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord İçin İpuçları