Battle RoyaleWarzone

Call of Duty Warzone’a Yeni Bir Contract Tipi Ekleniyor

Bir sürü ödül kazanın ve Warzone’da tüm ekibinizi yeniden konuşlandırmaya yetecek kadar hayatta kalın. Bu hafta Call of Duty: Warzone PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da yeni bir sözleşme türü hayata geçirilecek. Ve savaş alanında yeterince uzun süre hayatta kalırsanız büyük bir getiriyle size katkıda bulunacak.

Son zamanlarda Call of Duty güncellemesinde, Infinity Ward, Most Wanted’in Warzone’un en yeni sözleşme türü olduğunu ortaya çıkardı. Etkinleştirildikten sonra, tüm ekibinizi yeniden konuşlandırmanın “nihai ödülünü” almadan önce bir ödül hedefi koymak ve belirli bir süre hayatta kalmakla görevlendirilirsiniz. Most Wanted, Verdansk’ta Battle Royale (Solos, Trios veya Quads) ve Plunder Trios’da oynanabilir.

warzone

Bu hafta hem Warzone hem de Call of Duty: Modern Warfare’de bir dizi başka değişiklik ortaya çıkacak. Bu, bazı yeni silahları, Gunsmith güncellemelerini, çok oyunculu oyun listelerinde yapılan ince ayarları ve daha fazlasını içeriyor.

Diğer Call of Duty haberlerine bakacak olursak; Infinity Ward, 28 Nisan Salı günü (Bugün) yeni bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Stüdyo, 15 GB yamasıyla paketlenmiş olanın Warzone gaz çemberinin hızını ve boyutunu “ayarlamak” da dahil olmak üzere bir bir dizi değişikliği karşımıza çıkaracak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

FortniteRehber

Fortnite'da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord Detaylı Karakter Yaratma Rehberi