Battle RoyaleWarzone

Call of Duty: Warzone’un Yeni Güncellemesinde Çemberle İle İlgili Önemli Değişiklikler Var

Infinity Ward, Call of Duty: Warzone’un en acımasız yönlerinden birinde, öldürücü gaz çemberinde yapacakları bir değişikliği duyurdu.

Infinity Ward, Call of Duty: Warzone’un en acımasız yönlerinden birini değiştiriyor. 24 Nisan’daki bir topluluk paylaşımında, geliştirici önümüzdeki hafta Warzone’daki çemberleri ayarlayacağını duyurdu.

Call of Duty: Warzone hızla 50 milyon oyuncuyu aşarak ilerleyen battle royale türündeki dünya çapında en büyük nişancı oyunlarından biri haline geldi. Oyun, yeni modlar ve oyun desteği de dahil olmak üzere durmadan güncellendi. Bu en yeni güncelleme, oyun akışını ilginç bir şekilde değiştiriyor.

Infinity Ward, topluluk bilgilendirme paylaşımında, önümüzdeki hafta Warzone’da başlayacak olan güncellemeyle birlikte çember hızını ve boyutlarını ayarlayacağını bildirdi. Oyuncular bu çemberi çok hızlı ve tehlikeli olduğu için bu değişiklikleri sevebilirler. Belki de güncelleme biraz çemberin kapanmasını yavaşlatacak ve oyuncuların çemberde, özellikle savaş sırasında hayatta kalmasına izin verecektir.

Apex Legends ve Fortnite gibi birçok battle royale oyunu, oyuncular iyileşip savaşırken “fırtına” içinde kalabilirler, ancak Warzone’da durum böyle değildir. Gaz oldukça güçlüdür ve bir kaç dakika gazda kalmak için maske gereklidir. Şimdi bu şartlar değişirse ve gazın zorluğu biraz daha hafiflerse işler değişebilir. Dairenin boyutu da değişiyor. Belki Infinity Ward daireyi daha küçük hale getirecek ve bu da dairenin biraz daha yavaş kapanmasına izin verecek. Oyuncuların Warzone’da kazanmak için birçok şey yapmaları gerekiyor ve daireyi doğru değerlendirmek kesinlikle onlardan biri.

Warzone, hayranlarının çözülmesi için yalvardığı hilelere dikkat çekmek için çok gerekli bir güncelleme de dahil olmak üzere geliştirmeler almaya devam etti. Bir oyunu desteklemeye devam etmek, oyun güncellenenlerle büyük ölçüde değişmediği sürece, bir oyunu canlı ve başarılı tutmanın en iyi yoludur. Tıpkı Field of Dreams gibi, eğer Infinity Ward oyunu güncellemeye ve desteklemeye devam ederse oyuncularda bu oyunu oynamaya devam ederler.

Call of Duty: Warzone şimdi PC, PS4 ve Xbox One için oynanabilir durumda.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ta Nasıl Arkadaş Eklenir?