Battle RoyaleRehber

Fortnite Truce Celebrated Görevi Nasıl Tamamlanır?

#Fortnite #battleroyale ‘in gizli görev çizgisi, teddies ve gnomes arasındaki savaş sona erdiğinden sona eriyor, ancak oyuncuların biraz tecrübe kazanması için bir şansı daha var.

Teddies ve Gnomes arasındaki savaş neredeyse sona erdiğinden Fortnite’ın gizli macerası sona eriyor. Oyuncular savaşta şimdiye kadar çok önemli bir rol oynadılar, bazen bir tarafa yardım ediyorlar, diğer zamanlar barış için savunuyorlar, ama şimdi oyuncu sayesinde nihayet çatışma bitti.

Bu gizli görev öncekinden bile daha kolay, zahmetsiz silahsızlanma görevinden daha az çaba gerektiriyor. Bu durumda, oyuncular sadece Fortnite haritasında imzalanan barış anlaşmasını bulmalı ve anlaşmanın imzalanmasına tanıklık etmelidir. Bunu yapmak oyuncuya 15.000 deneyim kazandıracaktır.

Muhtemelen bu sezonun son gizli görevi, çünkü bu görevleri detaylandıran önceki sızıntı şimdiye kadar her şey için doğruydu. Bu, oyuncuların bu şekilde kolay bir deneyim elde etmeleri için muhtemelen son şans olduğu anlamına gelir.

Barış anlaşmasını bulmak için, oyuncular Wailing Woods’un doğu ucuna inmek isteyecekler. Burası diğer birçok Teddies VS Gnomes ile aynı konumdur. Daha spesifik olarak, ateşkes, yakındaki yolun kıvrımının hemen kuzeyinde ve Wailing Woods’un güneydoğu noktasında D6 sektöründe imzalanmaktadır. İnişten sonra, oyuncuların yaya olarak iki grubu araması gerekir.

Gnomes ve Teddies’i bulduktan sonra, oyuncunun tek yapması gereken bir süre masanın etrafında durmak ve 15.000 deneyim kazanmayı beklemektir. Kutlamada dans teşvik edilmesine rağmen dans etmeye veya herhangi bir eylemde bulunmaya gerek yoktur. Bu oldukça kolay olmasına rağmen, oyuncular aynı gizli görevi yerine getirmeye çalışan başkalarından ötürü tedbirli olmalıdır, çünkü önümüzdeki günlerde daha fazla insan bu görevi yerine getirmeye çalışacaktır.

Fortnite sezon 2, ilkbaharda beklenmedik bir şekilde uzamasından sonra sona eriyor. Bunu akılda tutarak, oyuncular battle passlerini doldurmak için bütün tecrübe puanlarını elde etmek için her fırsatı değerkendireceklerdir. Bu görevin tamamlanması o kadar kolaydır ki bu fırsatı kaçırmayın.

Fortnite artık Mobil, PC, PS4, Switch ve Xbox One’da kullanılabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Asphalt 9’da Arkadaşla Yarışmak İçin Yapmanız Gerekenler