Nişancı OyunuRehber

Modern Warfare: Aisle 9’daki Easter Egg Nasıl Açılır?

#CallofDuty : #ModernWarfare geliştiricisi Infinity Ward, Aisle 9’daki oyuncular için bir paskalya yumurtası sakladı, bu rehberde nasıl kilidini açacağınızı göstereceğiz.

Call of Duty: Modern Warfare’in yeni haritası Aisle 9’un üzerinde gizli bir sır var. Görünüşe göre geliştirici Infinity Ward mizaha uzak bir tavır sergilemiyor, çünkü bu haritada gizlenen paskalya yumurtası şu anda dünyadaki insanların karşılaştığı en büyük sorunlardan biriyle ilgili eğlenceli konuşuyor.

Coronavirus salgınının bir sonucu olarak, tuvalet kağıdını stok yapmak için tüm dünyada birçok telaş yaşandı. Bu nedenle, önemli ürünün uluslararası bir sıkıntısı yaşandı ve bu, Call of Duty: Modern Warfare’deki şakaya konu oldu.

Easter Egg’in kilidini açmak nispeten basittir.

Oyuncuların yeni Aisle 9 haritasında büyük bir kırmızı nakliye konteyneri için arama yapmaları gerekecek. Yakındaki alanda büyük harflerle “LOADING ZONE” “YÜKLENME BÖLGESİ” kelimelerinin yer aldığı bir duvar vardır. Oyuncular doğru sandığı bulduklarından emin olabilirler çünkü nakliye konteynerinin üzerinde bir oyuncak ayı olacak. Paskalya yumurtasını aktive etmek için, oyuncuların bıçağı fırlatarak veya silahla oyuncağı vurması gerekir. Bunu yaptıktan sonra sandık açılır ve paskalya yumurtası ortaya çıkar.

Sandık kapıları patladığında, konfeti ve kutlama patlaması olur. Bazı neşeli müzikler çalmaya başlar ve renkli ışıklar sandığın içinde yanmaya başlar. Sandığın tabanında “Son Rulo” yazan bir işaret ile parlayan bir tuvalet kağıdı rulosu var. Bu, yukarıda bahsedilen Coronavirüs ile ilgili tuvalet kağıdı eksikliklerine açıkça atıfta bulunmaktadır.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty'nin Warzone'una Helikopterler Geri Geliyor

Ne yazık ki, paskalya yumurtası oyunculara herhangi bir fayda ya da kozmetik bonus sunmuyor, bunun yerine sadece eğlenmek için orada bulunuyor. Bazı oyuncular, oyuncuyu tuvalet kağıdı tabancası cazibesi veya benzeri bir şeyle ödüllendirmesi gerektiğini belirtti.

Call of Duty: Modern Warfare artık PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

The Iron Golem Artifact Nasıl Alınır? Minecraft Dungeons Rehber

RehberRol Oyunu

Fallout 76 - Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?

AksiyonRehber

Maneater, The 100 Percent Glitch Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone’da Bunker 11 Nasıl Açılır?