Civilization 6RehberStrateji

Civilization 6’nın Kıyamet (apocalypse) Oyun Modunda Neler Farklı?

#Civilization6 ‘nın #kıyamet ( #apocalypse ) modu, sıra tabanlı #strateji oyununun hayranlarının kontrol etmek isteyebileceği birkaç yeni eklemeyle birlikte geliyor.

Çok uzun zaman önce, Civilization 6 yayıncısı 2K Games, Frontier Pass şeklinde gelen içeriğin yeni bir listesini ortaya çıkardı. Toplam 6 DLC dahil olmak üzere, ilk Maya ve Gran Columbia Paketi şimdi çıktı ve aynı zamanda beklenen Civ 6 kıyamet oyun modu ile geliyor. Bu DLC paketi, Lady Six Sky ve Gran Colombian Civilization Simon Bolivar liderliğindeki Maya medeniyeti şeklinde iki yeni medeniyet ekliyor. Her ikisi de sıra tabanlı strateji oyununa yeni yetenekler ve birimler eklerken, pastanın büyük dilimini Civ 6 kıyamet oyun modu alıyor.

Civilization 6’nın Apocalypse Oyun Modu’na Nasıl Gidilir?

Bu yeni Civilization 6 içeriğini incelemek için iki ana gereklilik vardır. Birincisi, oyuncuların Frontier Pass’a 40 $ ‘lık bir paketin parçası olarak gelen veya ayrı olarak satın alınabilecek yukarıda belirtilen Maya ve Gran Colombia Paketi’ne sahip olmaları gerekir. İkincisi, hayranlar muhtemelen hava ile olan ilişkisi nedeniyle oynamak için Gathering Storm genişlemesine sahip olmalıdır.

 

Civilization 6’nın Kıyamet (apocalypse) Oyun Modunda Neler Farklı?

Civilization 6’nın kıyamet oyun modunda hava durumu büyük ve yeni bir tehdit haline geliyor. Sadece orman yangınlarını ve meteor yağmurlarını tüm oyun modlarına felaket olarak eklemekle kalmaz, aynı zamanda özel kurallara ve iki özel afet türüne sahip bir “isteğe bağlı, özel oyun modudur”. Bu afet türleri; Comet Impact ve Solar Flare’dir. İçinde mevcut afetlerin daha büyük versiyonları var, dünya iklim değişikliği zirveye ulaştığında oyun kıyamet durumuna girecek.

İlginç bir şekilde, bu oyun moduyla tanıtılan Soothsayer adlı yeni bir Civilization 6 askeri birimi de var, bu da komuta sırasında doğal afetleri tetikleyebilen bir destek birimi. Birlikleri yanardağlara feda etmek için yeni bir skor yarışması da var, bu da Soothsayers’ın bire yakınken dostluk üzerinde hareket etmesini gerektiriyor. Sonuçta ve Civ 6’ya gelen toplam sekiz medeniyete ek olarak, sınır geçişi iyi bir başlangıç ​​yapıyor gibi görünüyor.

Civilization 6, iOS, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Storm The Agency Mücadelesi Nasıl Yapılır?