Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

AksiyonHaber

Mortal Kombat 11, Yeni Bir DLC Alıyor, Robocop Oyuna Ekleniyor

Güncelleme: 06/05/2020 – Mortal Kombat 11 Yeni DLC Detayları Ortaya Çıktı

Mortal Kombat 11 dünyasında büyük bir güncelleme geliyor. Kanlı dövüş oyunu, bir NetherRealm unvanı için bir ilk olan hikaye genişletmesi ve biri RoboCop olmak üzere üç yeni oynanabilir karakter alıyor.

Filmlerden, Peter Weller’in sesi ve benzerliği ile tanıdığımız Robocop, Mortal Kombat 11’e geliyor. Eurogamer ile bu hafta yapılan bir önizleme görüşmesinde, Mortal Kombat’ın yaratıcısı Ed Boon, RoboCop’un “80’lerin aksiyon filmi yıldızını Terminatör gibi” oyuna ekledi.

İlk olarak, hikaye genişlemesi için Aftermath ismini verdiler ve Nintendo Switch ve Stadia da dahil olmak üzere oyunun tüm sürümleri için 26 Mayıs dijital olarak bu DLC paketi yayınlanacak.

Aftermatch, Ateş Tanrısı Lui Kang’ın zaman büken antagonisti Kronika’yı yok ettiği ve yeni bir tarih tasarlamak üzere olduğu Mortal Kombat 11’in bitiminden hemen sonrasında geçiyor. Ancak yine Cary-Hiroyuki Tagawa’nın oynadığı son ikinci büyücü Shang Tsung’da, eylemlerinin olumsuz yönünü ortaya koymak adına Fujin ve Nightwolf ile ortaya çıkıyor. Kronika’yı öldürürken Lui Kang tacını yok etti. Fakat tacı olmadan tarihi yeniden yazamaz. Ardından, kum saati paramparça olmadan önce büyücünün adasındaki tacı çalmak için Shang Tsung ve iyi adamlar arasında beklenmedik bir ittifak kuruldu.

Mortal Kombat 11 hikayesi sırasında Shang Tsung, Nightwolf ve Fujin’in nerede olduğunu merak ediyorsanız, Kronika tarafından yakalandılar ve sadece öldüğünde serbest bırakıldılar. Fakat! Neler olduğunu izliyorlardı ve tacın Kronika’nın kum saatini kontrol etmek ve tarihi yeniden başlatmak için ihtiyaç duyulan cihaz olduğunu fark ettiler. O zaman yapılması gereken bir tek şey var: Shang Tsung, Fujin ve Nightwolf’u ana hikayenin olaylarına geri gönder ve tacı Kronika bile alamadan önce al.

Hikayede çok şey oluyor, NetherRealm, Shiva, Sindell, Fujin ve Nightwolf’un bugüne kadar bir Mortal Kombat hikaye modunda en büyük rollerine sahip olacaklar. Ayrıca hayranları için son derece heyecan verici olan orijinal filmden bu yana Cary-Hiroyuki Tagawa’nın Shang Tsung olarak en büyük rolü üstleniyorlar.

Mortal Kombat 11’e 3 Yeni Karakter Ekleniyor

Genişleme üç yeni oynanabilir karakter ekliyor: yukarıda adı geçen rüzgar tanrısı Fujin, Sheeva ve RoboCop. İlk olarak Mortal Kombat 4’te oynanabilen Fujin, kardeşi Raiden ile birlikte Dünya Gerçekliğini korumak için çalışıyor. Fujin, Kılıcını ve tatar yayını savaşta kullanır ve kılıcını, kendisini ve hatta rakibini kontrol etmek için rüzgarın gücüyle kullanır.

Sheeva, Mortal Kombat 3’te seri çıkışını yapan Shokan’ın dört kollu, yarı insan yarı ejderha kraliçesi. Ayrıca engellenemeyen bir ışınlanma stompu var.

RoboCop’un eklenmesi daha önce sızdırılmıştı. Detayları diğer sayfada. RoboCop ikonik Auto 9 tabancasını kullanarak düşmanlarını uzak tutmada mükemmeldir. Ayrıca çeşitli mühimmatla yükleyebileceği bir alev makinesi, kalkan ve omuz topu da kullanıyor.

Aftermath ayrıca zamanla piyasaya sürülecek üç yeni karakter kostüm paketi içerir.

Tüm karakterler, hikaye içeriği, oyun modları ve ön sipariş bonuslarını tek bir pakette, Mortal Kombat 11: Aftermath Collection’da bulabileceksiniz. Bunun maliyeti 49,99 £.

Zaten Mortal Kombat 11’iniz varsa, 34,99 £ karşılığında Aftermath’a yükseltebilirsiniz. 39,99 £ karşılığında bir Aftermath artı Kombat Paketi paketi alabilirsiniz.


Mortal Kombat 11 İçin 3 Yeni Karakter Sızıntısı

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Korku

Güvenilir bir sızantıya göre Resident Evil 9'un çıkış tarihi ortaya çıktı

AksiyonGenshin ImpactRol Oyunu

Genshin Impact'in Yeni Banner'ında Yayınlanması En Yüksek İhtimalli Karakterler

AksiyonSavaş Oyunları

FromSoftware'in Armored Core 6 Çıkışı Yaklaşmış Olabilir, Ekran Görüntüleri ve Bilgi Sızıntısı

Game Pass

Mortal Kombat 11, Xbox Game Pass'e geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Death Stranding’s PS4 İçin Fotoğraf Modu Güncellemesi Yakında Geliyor