Battle RoyaleRehber

PS4, Xbox One, PC ve Switch İçin Çapraz Platform Fortnite Eşleşmeleri Nasıl Etkinleştirilir?

#Fortnite ‘ta çapraz platformu nasıl etkinleştireceğiniz ve arkadaşlarınıza herhangi bir platformda nasıl parti kuracağınız aşağıda açıklanmıştır.

Çapraz platform Fortnite maçlarını nasıl etkinleştireceğinizi biliyorsanız, çevrimiçi arkadaşlarınızla buluşmak söz konusu olduğunda başka bir seçeneğiniz var, bu da özellikle sosyal mesafeli düzenlemeler, yüz yüze takılmaların olmadığı zamanlarda sizi biraz teselli edecektir. Fortnite Bölüm 2 Sezon 3’ün başlangıcına kadar son geri sayım yapılırken ve çok yakında Fortnite Dooms Day etkinliği de dahil olmak üzere takım arkadaşlarınızla birlikte çalışmak için harika bir deneyim olacak güncellemeler var.

Arkadaşlarınızla bir takım oluşturmaya hazırsanız, çoklu platformlar üzerinde birlikte oynama çabasını kesinlikle göstermeye değer, çünkü çapraz platform Fortnite maçlarını etkinleştirdikten sonra PS4, Xbox kullanıyor olsalar da herkesle rekabet edebilirsiniz Biri, PC, Switch veya hatta mobil savaş otobüsünden atlamak ve eyleme geçerek diğer platformlardan insanlarla oynamanız mümkün. Bunu yapmak, Fortnite hesabınızda kaydettiğiniz herhangi bir ilerlemenin her platforma taşındığı anlamına da gelir; bu da, nerede oynarsanız oynayın, sezon seviyenize, Battle Pass’a ve kostüm eşyalarına her zaman erişebileceğiniz anlamına gelir. Okumaya devam edin, size herhangi bir platformda herhangi bir kişiyle çapraz platform Fortnite maçlarını nasıl etkinleştireceğinizi göstereceğiz.

Çapraz platform Fortnite maçları nasıl etkinleştirilir?

Unutulmaması gereken ilk şey, yalnızca Epic hesabınızda arkadaş olduğunuz kişilerle çapraz platform oynayabileceğinizdir. Bu, PS4 veya Xbox One arkadaş listenizden farklıdır, bu nedenle konsolda oynarsanız EpicGames.com’a gittiğinizden ve bir hesap açtığınızdan emin olun. PC veya mobil cihazlarda oynuyorsanız, bunlardan birine zaten sahipsiniz.

Bu, bir PC oyuncusu olarak mobil bir lobiye atlayamayacağınız ve tüm muhalefeti yok edemeyeceğiniz anlamına gelir – artan çözünürlük, daha iyi kontroller, vb. nedeniyle adil olmaz. Örneğin, aynı kadroda bir mobil oynatıcı, bir PS4 oynatıcı ve bir PC oynatıcı varsa, PC oyuncularına karşı oynayacaksınız.

Sonra, Epic hesabınız üzerinden çapraz platform Fortnite oynamak istediğiniz herkesle arkadaş olmanız gerekir. Yine, konsoldaysanız, bunu yapmak için bir PC veya Mac’e ihtiyacınız olacak. Epic Launcher’ı indirin, açın ve hesabınıza giriş yapın. Sonra sağ üstteki avatarı tıklayın ve arkadaşınızın Epic e-posta adresini veya kullanıcı adını girin ve Tamam’a basın. Tüm arkadaşlarınızı davet edene kadar bu işlemi tekrarlayın. Arkadaşlık isteğinizi kabul ettikten sonra, tercih ettiğiniz sisteme geri dönebilirsiniz. Artık avatarı tıkladığınızda tüm arkadaşlarınızı görebilir, adını vurgulayabilir ve lobilerine girmek için ‘partiye katıl’ı seçebilirsiniz.

Bu kadar! Çapraz platform Fortnite maçlarını bu şekilde etkinleştirebilirsiniz. Şu anda tek önemli sorun, farklı cihazlardaysanız parti sohbetine katılamamanızdır. Yaratıcı olmak ve iletişim kurmak istiyorsanız Google Hangouts, Skype veya Discord gibi şeyleri kullanmanız gerekir.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?