Battle Royale

Ubisoft’un Battle Royale Oyunu Hyper Scape Ortaya Çıktı

Hyper Scape resmen ortaya çıktı ve battle royale oyun kategorisine bir şirket daha giriyor. Ubisoft, bakalım battle royale oyunu Hyper Scape ile başarılı olabilecek mi?

Ubisoft “Noral Simülasyon” konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji şirketi olan Prisma Dimensions ile iş birliği içine girdi. Aşağıya doğru okuduğunuzda, yeni ürünü Neo Arcadia’nın sırılsıklam sokaklarında “Crown Rush’ın nabız atan eylemine” ev sahipliği yapacak olan yeni ürünü Hyper Scape’in ilk görüntüleri yer alıyor ve 2 Temmuz günü daha fazla detay öğrenebileceğiz.

Şimdilik verilen bütün detayları öğrenmek istiyorsanız Prisma Dimensions web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, çeşitli yayıncılar ve diğer ilgililer de oyunla ilgili bir dizi resim yayınlıyor. Bunun ne kadarının Ubisoft tarafından sunulduğu ve ne kadarının spoiler içerip içermediği ya da gerçekle alakası olup olmadığı bilinmiyor, ancak birkaç Twitter hesabı şimdi Esports odaklı muhabir Rod “Slasher” Breslau’dan daha önceki sızıntıları destekliyor .

Gazeteci Kevin Sebastian, örneğin, bir dizi yeni görüntü paylaştı ve Hyper Scape’in 12 Temmuz’da açık beta olarak PC’ye gelecek olan ücretsiz bir birinci şahıs battle royale oyunu olacağını ve bu yılın sonunda yapılacak bir konsol sürümü olacağını söyledi .

Umarım Hyper Scape, 2 Temmuz Perşembe günü daha aydınlatıcı olacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
DR Disrespect Twitch Ban’ı Hakkında Yorum Yaptı