Rol Oyunu

Girlfriend Reviews Kanalı The Last of Us 2 Olumlu Değerlendirme İçin Para Aldı Mı?

Youtube Kanalı Girlfriend Reviews , The Last of Us 2’ye olumlu bir inceleme yapmak için ödeme yapıldığı konusunda yorum ve iddiaları reddediyor.

Birkaç gün önce, Girlfriend Reviews başlıklı popüler bir YouTube Kanalı, Naughty Dog’un The Last of Us 2 hakkındaki düşüncelerini yayınladı. Aynı gün, oyunun yönetmeni Neil Druckmann, videoyu kişisel bir tweet’te önerdi ve oyuncuları tamamladıktan sonra izlemeye teşvik etti. Bu nedenle, video, YouTube kanalının oyunun olumlu bir şekilde gözden geçirilmesi için ödeme aldığını iddia ederek olumsuz yorumlarla patladı. The Last of Us 2’nin lansmanından bu yana aldığı son internet nefretinden dolayı, birçok yorumcu oyunu gerçekten sevmek yerine, Girlfriend Reviews’ın Naughty Dog tarafından unvanı onaylaması için para aldığına inanıyor gibiydi.

Bu oyun gözden geçirenler tarafından övülse de, kullanıcılar arasındaki görüşler dünya çapında oyun topluluğunu böldü. Bununla birlikte, The Last of Us 2’den gerçekten hoşlananlar var ve bu tutarlı anlaşmazlıklar, The Last Jedi’ın hayran görüşleri ile karşılaştırılıyor. Oyunun tadını çıkarmak için kendilerine ödeme yapıldığına dair bu iddiaları gördükten sonra, Girlfriend Reviews hayranlarını temin etmek için Twitter’da: “Bunu söylemek zorunda kalıyoruz ama Last of Us videomuz için ödeme aldığımızı kabul ettiğimizi iddia eden sürekli yorum alıyoruz. Bu doğru değil, bize ödeme yapılmadı. Oyunu kendi paramızla aldık. Kimse bize hiçbir ücret ödemedi ve biz de şantaj yapmadık. ” açıklamasını yaptı.

Ek olarak, çift şunları söyledi: “Bilmeyenler için: bir sponsoru açıklamamak ILLEGAL. Sadece kariyerimizi sona erdirirken yakalanmakla kalmayacak, aynı zamanda gizlice insanları inceleme için ödeyen bir stüdyo için son derece zararlı olacaktır. Her iki taraf için de riske değmez. ” Videonun yorumlarının çoğu sadece kaba değil, diğerleri de nefreti başka bir seviyeye taşıdı. Yorumlardaki çok sayıda ölüm tehdidi nedeniyle, The Last of Us 2’den aktörler tarafından alınanlara benzer şekilde, Girlfriend Reviews, izleyicilere sadece dürüst fikirlerini oyun. “Lütfen öfkenizi iki kez düşünün. Ekranın diğer tarafında tam anlamıyla yanlış bir şey yapmayan gerçek insanlar var. Bu enerjiyi gerçek adaletsizliklerle savaşmaya koyun.”

The Last of Us 2, oyuncuların hikaye hakkında nasıl hissettiğine bakılmaksızın çok sayıda itici faktör içeriyor. Örneğin, oyunun grafikleri detaylara en yakın ilgiyi sağlar ve oyuncuları oyunun dünyasına hiç olmadığı kadar derinlere daldırır. LGBTQ ve Afro-Amerikan topluluğuna yönelik nefret dolu mevcut ekonominin ortasında Girlfriend Reviews, izleyicilerini masum kişiler yerine aslında bu dünyada yanlış yapanlara öfke göstermeye teşvik ediyor.

Ek olarak, oyunun tüm oyuncuları, oyunu sevip sevmediği, hikayesinden nefret ettiği ya da sadece arkasındaki drama ile ilgilenmekle ilgilenmeme konusunda kendi görüşlerine sahiptir. Bununla birlikte, hiç kimse The Last of Us 2’nin ilk oyunun mekaniğinde önemli gelişmeler kaydettiğini inkar edemez.

Oyuncuların Naughty Dog’un son oyunu hakkında nasıl hissettiklerine rağmen, aşırı yorumlarını veya düşüncelerini azaltmaları teşvik edilir. Sonuçta, bu şüphesiz bazılarını eğlendirecek ama diğerlerini eğlendirmeyecek bir hikayeden oluşan bir oyundur.

The Last of Us 2 şimdi yalnızca PlayStation 4 için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
BiomutantRehber

Biomutant: Mutations Hakkında Bilmeniz Gerekenler

BiomutantRehber

Biomutant'ta En İyi Two-Handed Crush Silahı

BiomutantRehber

Biomutant'ın Saboteur'u İçin En İyi Buildi Açıklıyoruz

BiomutantRehber

Biomutant Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last Of Us 2 Antique Ring Nerede Bulunur?