Battle RoyaleRehber

Hyper Scape Memory Shards – Saklı Yükleme Ekranı (Loading Screen) Nerede Bulunur?

Hyper Scape’in sanal dünyası canlıdır ve haritanın etrafına gizlenmiş, dolabınız için ücretsiz öğelerin kilidini açan Hafıza Parçaları (Memory Shards) bulabilirsiniz. Şimdiye kadar ikisi oyuncular tarafından ortaya çıkarıldı – Memory Shards 1.1 ve 1.2 – ve bulmaları çok zor olmasa da, nereye bakacağınızı bildiğinizde daha kolay bulabilirsiniz.

Resmi Hyper Scape sitesine göre, “Hafıza Parçaları (memory shards), Neo Arcadia’da periyodik olarak ortaya çıkan anlatı koleksiyonlarıdır”.

Bulduğunuz Hafıza Parçaları hem bir görüntü hem de o sezon boyunca Hyper Scape dünyasına ait bir “bilgi parçası” içerir.

Görünüşe göre haritada bulunabilecek haftada en az bir yeni Hafıza Parçası olacak, bu yüzden güncellemeler için gözlerinizi dört açın. Hafıza Parçaları (memory shards), onları topladıktan sonra merkezdeki Dolabınızdan erişilebilir olacak.

Hyper Scape Hafıza Parçası Konumları

Şimdiye kadar Neo Arcadia dünyasında iki Hafıza Parçası keşfedildi. Birini bulmak yeterince basit – ve muhtemelen sizi ilk etapta geri kalanını aramaya yönelten şey olarak karşınıza çıkacak.

İkincisi, izini sürmek için biraz daha zor, ancak aynı zamanda serin ve küçük bir gizli odanın yerini de ortaya koyuyor.

Hyper Scape Memory Shard 1.1 Konumu

İlk Hafıza Parçası, Kızıl Kaplan bölgesinin Tora Bahçesi kısmında bulunabilir. Yere indiğinizde “Tora Bahçesi” ile “Kızıl Kaplan” ı görebileceğiniz yer arasındaki büyük kulenin ortasındadır.

Bu konum oldukça açık ve merkezi konumu nedeniyle oldukça popüler. Gerçekten buna uygun bir şey yapmaya çalışıyorsanız, Hafıza Parçasını çabucak alın. Ya da her zaman yalnız sıraya girebilirsin.

Hyper Scape Bellek Parçası 1.2 Konumu

İkinci Hafıza Parçası haritanın kuzey bölgesinde: Limelight ve M.O.N.A. arasında, Unity Hill’de.

Alanın doğu tarafında, durmuş monoray yolunun yanında, bir binanın yan tarafında bir kırmızı kapı var.

Burada bir ganimet sandığı ve ikinci Hafıza Parçası bulacaksınız.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Hyper Scape - Bir Maçta Kaç Oyuncu Var?

Battle RoyaleRehber

Hyper Scape Error Code (Hata Kodları) Anlamları ve Çözümleri

Battle Royale

Hyper Scape, Xbox Series X ve PS5 Lansman Başlığı Olarak Doğrulandı

Battle RoyaleRehber

Hyper Scape - Orchid-C015 Error Nasıl Çözülür?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone Hata Kodları – Error Code ve Anlamları