Battle Royale

Grena Free Fire Max İsminde Bir Sürüm Üzerinde Çalışıyor

Free Fire Max, 2019’un en çok indirilen mobil oyunu Garena Free Fire’ın gelişmiş bir sürümüdür. Cihaz genelinde daha yüksek kaliteli görseller sunar, ancak daha yüksek donanım özellikleri gerektirir. Normalde oyunlar daha düşük donanımlı cihazlarda çalışması için Lite sürümleri piyasaya sürerler, Garena Free Fire da ise durum tam tersi çünkü asıl oyunun grafik kalitesi oldukça düşüktü. Bir çok oyuncu da bundan şikayetçiydi. Bu sebeple oyuna üst düzey grafiklere sahip bir güncelleme geldi.

Free Fire Club, özel beceri animasyonlarının ve küçük efektlerin dikkate değer bir gelişme gösterdiğini örneğin çözünürlük veya kararlılıktaki bir artışın görüldüğünden bahsediyor.

Free Fire Club’a göre, şu anki Garena Free Fire hesabınız – kostümler ve rütbeniz dahil – Free Fire Max’e geçecektir. Son deneme sürümü 1 GB’ın biraz altında geldi, ancak bunun tam sürümün boyutunu gösterip göstermediği belirsiz.

Sportskeeda, Max’in geliştirilmiş çizimleri ve güncellenmiş bir kullanıcı arayüzüyle çıkacağını da söylüyor. Şu anda belirlenmiş bir lansman tarihi yok, zaman zaman testlerin yapıldığı biliniyor. İlk test sadece Android için yapılmış olsa da, Free Fire Max’in iOS’a da geleceği söyleniyor.

Henüz uyumlu cihazların bir listesi yok ve bu kesinlikle en acil açıklanması gereken durumdur. Hangi donanıma sahip cihazlar Free Fire Max’i çalıştırabilecek? Ram boyutu ne olmalı gibi sorulara acilen cevap verilmeli. Garena’nın Free Fire’ın başarısının, eski ve düşük özellikli cihazlar için yüksek derecede optimize edilmesinden kaynaklandığını düşünerek bu yenilik şaşırtıcı olabilir. Yine de daha fazla seçenek her zaman iyi bir şeydir.

Bu arada, Garena Free Fire oyununu şimdi App Store ve Google Play‘den ücretsiz bir oyun olarak indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Doom Eternal İyi Bir Başlangıç Yaptı