Nişancı OyunuRehber

Valorant – Contract Nedir ve Nasıl Etkinleştirilir?

Valorant oyun kılavuzunun bu bölümünde, Sözleşmeler (Contract) ve bunların nasıl tamamlanacağı konusunda bilgi vereceğiz. Konuyu merak edenler mutlaka Valorant rehberimizi sonuna kadar okusun. Farklı bir konuda bilgi almak isterseniz Valorant rehber listemiz için sayfa sonuna bakabilirsiniz.

Sözleşme nedir ve nasıl etkinleştirilir?

Valorant’ta, Sözleşmeler ek karakterlerin ve karakter kartları, silah etiketleri veya spreyler gibi kozmetik öğelerin kilidini açmanın bir yoludur. Bir karakterin sözleşmesi, belirli bir ödülün verildiği 10 seviye içerir. Seviye 5’e ulaşıldığında ek bir karakter açılır.

Her sözleşme, seviye atlamak için belirli miktarda deneyim puanı kazanmanızı gerektirir. Burada, sözleşmenin şartlarını yerine getirmek için gereken deneyim puanlarının, sözleşmesi etkinleştirilen karakter değil, herhangi bir karakterle kazanılabileceğini belirtmek gerekir.

Sözleşme ilerlemenizi kontrol etme

Valorant’taki sözleşmenin ilerlemesi birkaç şekilde kontrol edilebilir. Birincisi, oyunun ana lobisine gitmek – ilgili bilgiler ekranın altında, Günlük Görevlerin hemen yanında görüntülenir. Sözleşmenin ilerlemesini kontrol etmenin bir başka yolu da “Koleksiyon” sekmesine ve ardından karakter sekmesine gidip sözleşmeyi görüntülemektir.

Valorant’ta ek karakterlerin kilidini hızla açmak istiyorsanız ve çok fazla Deneyim Puanı kazanmak için zamanınız yoksa, Valorant Puanları (Gerçek Para için oyunda mevcut para birimi) için bireysel sözleşme seviyeleri satın almayı seçebilirsiniz. Sözleşmenin her seviyesi 200 VP’ye mal oluyor, bu da Valorant’ta ek bir ajan satın almanın 1.000 Valorant Puanına mal olduğu anlamına geliyor.

Birden fazla aktif sözleşmem olabilir mi?

Valorant’ta, bir kerede yalnızca bir etkin sözleşmeniz olabilir, böylece kilidini açmak istediğiniz karakteri dikkatlice düşünmeniz gerekir. Bir sözleşmenin ortasında başka bir karakterin kilidini açmak istediğinize karar verirseniz, sözleşmeyi kolayca başka bir karakterle değiştirebilirsiniz ve önceki sözleşmenin ilerlemesi korunur.

[ctu_ultimate_oxi id=”5″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo 3 PC Çıkış Tarihi Belli Oldu