MMORPG

World of Warcraft’ta Cinsiyet Değişikliği Ücretsiz Olacak

World of Warcraft’ın yaklaşan Shadowlands genişleme paketi, karakterinizin cinsiyetini değiştirmek için 15 $ / 13 £ ücretini kaldıracak.

Şu anda cinsiyetleri değiştirmenin tek yolu Blizzard mağazasından bir Görünüm Değişikliği satın almaktır. Ancak karakterinizin görünüşüyle ​​ilgili diğer her şeyi kuaför dükkanından oyun içi para birimiyle değiştirebilirsiniz. Eurogamer ile yaptığı konuşmada, yapımcı John Hight buradaki sorunu kabul etti ve Blizzard’ın Shadowlands’de karakterinizin cinsiyetini değiştirmeyi planladığını söylüyor.

“Uzun zaman önce, oyuncuların değişiklik yeteneği vardı – aslında ücretli bir hizmetti – ve karakterlerini değiştirdi. Bunların çoğu şimdi oyundaki berber dükkanında” dedi. Açıklamasına bu durumun doğru olmadığını kabul ettiğini ekledi. Yeni güncellemede bu hizmet ücretsiz olacak.

Görünüşe göre, bir gecede olabilecek bir şey değil, ancak Blizzard’ın bu yılın sonbaharında bir süre başlaması planlanan Shadowlands genişlemesine kattığı bir güncelleme olacak.

Bu, görünüşte World of Warcraft’taki ilk transseksüel karakter olan yeni Shadowlands NPC, Pelagos’un içeriğiyle geliyor. Blizzard, WoW forumundaki bir yazıda, karakterin ön eklerinin neden değiştiğini açıklayarak doğruladı. “Ölümcül hayatında bir kadın olarak sunulan Pelagos, Shadowlands’de bir erkek olmayı seçti.”

World of Warcraft: Shadowlands bu yeni içerikle birlikte basit ama değişik şeyler yapmayı düşünüyor. Yalnız bu gök kuşakları son zamanlarda oldukça ayyuka çıktı ve Blizzard’da modaya ayak uydurmaya çalışıyor. Oysa sadece oynanışa ve içerik kalitesine odaklanmalı.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
MMORPGRehber

World of Warcraft Shadowlands'da Ne Zaman ve Nasıl Uçabilirsiniz?

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Betasında Addonlara İzin Veriliyor

MMORPG

World of Warcraft Ardenweald'dan Bazı Görseller Ortaya Çıkardı

MMORPG

World of Warcraft Unable to Start Up 3D Acceleration Error Çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons’da Daha İyi Silah Nasıl Düşürülür?