BulmacaMacera

Sherlock Holmes: Chapter One İncelemeleri Oldukça Olumlu

Sherlock Holmes: Cahpter One  İyi İncelemelere Başladı. Sherlock Holmes: Chapter One yayınlandı. Frogwares’in en yeni macera oyunu çoğunlukla olumlu eleştiriler topladı.

Frogwares’in macera oyunu serisinin son bölümü olan Sherlock Holmes: Chapter One çıktı. Oyun PC’de (Steam ve GOG.com’da, yakında Epic Games Store’da da) ve PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de yayınlandı. Proje Xbox One ve PlayStation 4’e de geliyor ancak bu sürümler daha sonraki bir tarihte çıkacak.

İlk yorumlar olumlu. OpenCritic Sherlock Holmes’ta: Chapter One ortalama %77 reytinge sahiptir. Bu, Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter (%65) ve Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (%76) olmak üzere önceki iki bölümden daha iyi bir sonuçtur.

Birçok editör oyunu beğendi. Açık bir dünyanın eklenmesi, ilginç bulmacalar ve ilgi çekici ceza davaları dahil olmak üzere formüldeki değişiklikleri övdüler. Ek olarak, ana kahramanın karakteri de çok iyi bir izlenim bırakıyor. Sherlock Holmes: Chapter One’da, önceki Frogwares oyunlarından çok daha genç ve daha arsız ama çekici.

Çoğu yorumcuya göre, mantık zorluklarından uzaklaştıran gereksiz bir ek olan savaş sistemine daha fazla eleştiri hedefleniyor. Ayrıca birçok editör, açık dünyanın daha fazla aktivite sunabileceğini düşünüyor.

Video Chums – 9.2/10 Hey Poor Player – 4/5
PSX Brasil – 90/100 GameSpew – 8/10
CGMagazine – 8.5/10 Shacknews – 8/10
GamingTrend – 85/100 Sirus Gaming – 8/10
TechRaptor – 8.5/10 GameWatcher – 8/10
Wccftech – 8.5/10 Spaziogames – 7.3/10
Cultured Vultures – 8/10 GamesRadar – 3.5/5
GameMAG – 8/10 IGN – 6/10
God is a Geek – 8/10 Push Square – 6/10
PC Gamer – 80/100 Twinfinite – 2/5

Sherlock Holmes: Chapter One oyuncular tarafından da sıcak bir şekilde karşılandı. Steam’de, kullanıcı incelemelerinin %75’i olumlu ve bu da “çoğunlukla olumlu” bir tepki olarak sınıflandırılıyor.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberMacera

Little Nightmares 3 Ertelendi

HaberKorkuMacera

Until Dawn Remake PC'ye geliyor, Bilinen Tüm Detaylar Burada

HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

AksiyonHaberMacera

Marvel's Spider-Man 2, 11 Milyon Satış Adetini Aştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite’in Ücretsiz Multiplayer’ı Artık Kullanılabilir