AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games’e Özel Olarak Yayınlanacak

Crysis Remastered şimdi yeni bir çıkış tarihine sahip ve 18 Eylül’de PC’de olacak. Crysis Remastered fragmanı ayrıca Epic Game Store’a özel olacağını da ortaya koyuyor, ancak şu anda bunun zamanla sınırlı bir özel olup olmayacağı belli değil. Daha sonra diğer platformlar için de yayınlanabilir. Crysis Remastered’ı çıktığı zaman oynamak istiyorsanız Epic Games hesaplarınızı şimdiden hazırlayın.

Oyunun başlangıçta 23 Temmuz’da tüm platformlarda eşzamanlı olarak piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak Crytek’in “Crysis Remastered’ı daha yüksek kaliteli ortaya konabilmesi için Switch sürümü hariç tüm sürümler geri çekildi. Bunun sebebi olarak “Crysis Remastered için nedeni muhtemelen sızdırılan görüntülere verilen tepkilerin pek de iyi olmamasıydı.

Bugün Crytek, remaster’ın bilgisayarlarımızda nasıl seviye atlayacağını açıkladı – elbette en olumlu şekilde. HDR desteğinin yanı sıra, yeni ışık ayarları ve derinlik alanları, güncellenmiş parçacık efektleri, 8K’ya kadar dokular ve ışın izlemeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. Yukarıdaki yeni fragman, orijinal ve remaster arasındaki farkları ayrıntılı olarak gösteriyor. Kuzey Kore’nin vahşi doğasında yaşanan bu bilgisayar düşmanı oyun için sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMacera

Mafia: Definitive Edition Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler - Mutlaka Okuyun -

Rol Oyunu

Cyberpunk 2077 PC Sistem Gereksinimleri

AksiyonRol Oyunu

Watch Dogs Legion PC Sistem Gereksinimleri

Battle Royale

Fortnite vs Apple - Epic Games ile Apple Arasında Neler Oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir