Haber

Logitech G923 – Yeni Oyun Direksiyonu

Araba ve otobüs simülasyon ve yarış oyunları gibi oyunlarda, geri bildirim deneyimini arttırmak için Logitech, G923’ü duyurdu. Bu yazımızda Logitech G923 ile ilgili bazı özellikleri ve Logitech G923 fiyatını bulabilirsiniz. Oldukça merak uyandıran oyuncu ekipmanı Logitech G923 için detaylara geçelim.

Euro Truck Simulator gibi simülasyon oyunları son zamanlarda oyuncuların oldukça ilgisini çekiyor. İddialı bir şekilde söylenebilir ki oyun direksiyon setiyle oynadığınız zaman bu tür oyunlar gerçekten seviye atlıyor. Logitech, bu seviyeyi yeni ürünü Logitech G923 ile bir süt seviyeye çıkartıyor ve çıtayı ulaşılamayacak bir noktaya taşıyor. Logitech’in bir önceki direksiyon seti ürünleri G920 ve G29 olmuştu. Yeni ürün Logitech G923 duyuruldu.

Logitech G923 özellikleri (özet)

  1. TrueForce güç sistemi
  2. Oynanışla uyumlu bir yapı
  3. Daha gerçekçi bir deneyim

Diğer direksiyon setlerinin özelliklerine artı olarak yukarıdaki 3 önemli özelliği Logitech G923 ile bulabilirsiniz. Kısaca özetleyecek olursak, Logitech G923’ün en önemli özelliği geri bildirimde ortaya çıkıyor. Bir araçla çukurdan geçtiğiniz zaman ekranda görmemiş olsanız bile direksiyon sayesinde çukurdan geçtiğinizi anlamanız mümkün olacak.

Logitech G923 ile araba patinaj yaptığında, ani fren yaptığında, savrulduğunda ya da zorlandığında daha rahat hissedeceksiniz. Yani Logitech G923’ün geri bildirimi oldukça etkili olacak ve yukarıda bahsettiğimiz gibi oyunlar daha keyifli hale gelecek.

Logitech G923 fiyatı

Logitech G923’ün bu yıl Ağustos ayında çıkması planlanıyor. Bu yeni oyun direksiyonu G923, $399,99 fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. Son direksiyon seti ürünlerinden olan Logitech G29’un bu yazı yazılırken fiyatı ülkemiz için 3000 TL civarı olduğu düşünülürse Logitech G923’ün Türkiye fiyatının 5000 TL civarı olması muhtemeldir.

Logitech G923 ile oynanabilecek oyunlar

Aşağıdaki listede basitçe Logitech G923 ve diğer oyun direksiyon setleriyle oynayabileceğiniz oyunları listeledik. En etkileyici deneyimi sunan oyunları belirlemeye çalıştık.

  1. Gran Turismo Sport
  2. Project Cars 2
  3. F1 2019
  4. Forza Motorsport 7
  5. Dirt Rally 2.0

Logitech Firması Hakkında Kısa Bilgi

İsviçreli bilgisayar ve oyun ekipmanları üreten şirket Logitech, 2 Ekim 1981 yılında Daniel Borel, Pierluigi Zappacosta, Giacomo Marini ve Jean-luc Mazzone tarafından kuruldu. Şirket aynı zamanda bilgisayar çevre birimleri (ses sistemleri, klavye fare ekipmanları vs.) de üretmektedir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Mobil Oyun Ekipmanları

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı İnceleme - Oyuncu Ekipmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Bioware, Anthem 2.0’nin Loot Sisteminde Değişikliğe Gidiyor