AksiyonMacera

Call of Duty: Black Ops Cold War’s Warzone Entegrasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Call of Duty: Warzone yakında Black Ops Cold War ve Modern Warfare ile entegre olacak ve olası engellerin yanı sıra tonlarca yeni içerik getirecek.

Call of Duty: Warzone, şu anda battle royale için en popüler seçeneklerden biri olmaya devam ettiğini düşünürsek gelişmeye devam ediyor. Bu yaz Call of Duty haberlerinin veya duyurularının yokluğunda bile oyuncular galibiyetlerini almak için Warzone’a akın etti. Oyuncular ister deneyimli Modern Warfare gazileri olsun, ister sadece battle royale’e ilk kez atlıyor olsunlar, Warzone her iki kampta da büyük başarılar gördü. Ufukta Call of Duty: Black Ops Cold War olsa bile Warzone, battle royale seçenekleri için hala çok popüler bir seçenek ve 2020’nin Call of Duty girişiyle birlikte gelişmeye devam edecek.

Call of Duty: Black Ops Cold War duyurulduğu anda Warzone hayranlarının kafasında kalan soru, Warzone’a ne olacağıydı? Black Ops Cold War’un kendi battle royale versiyonu olabilir mi? Activision, Warzone, Modern Warfare ve Black Ops Cold War’un hepsinin bir şekilde entegre olacağından sürekli olarak bahsetmişti. Şimdi, oyunun yayıncısı, üç oyun arasındaki entegrasyonun nasıl çalıştığını doğruladı ve neyse ki yeni ve deneyimli oyuncular için oldukça sorunsuz bir entegrasyon olacak. Bununla birlikte, gelecekte tüm bu oyunların birbirine bağlı olduğu için bazı potansiyel sorun noktaları olabilir fakat bunlar sizi çok fazla etkilemeyecek.

İlgilendiğiniz sayfaya doğrudan gidebilirsiniz; (yazımız oldukça uzun)

  1. Call of Duty Hayranları İçin Entegre Warzone Deneyimi
  2. Warzone’un Üç Yollu Entegrasyonuyla İlgili Olası Sorunlar
  3. Warzone’un Entegrasyonu şimdilik sorunsuz görünüyor

 

Call of Duty Hayranları İçin Entegre Warzone Deneyimi

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberWarzone

Warzone'da Crossplay Ayarları (Arkadaşlarla Oynama)

RehberSavaş Oyunları

Deadshot Daiquiri Nerede Bulunur? Call of Duty: Black Ops Cold War

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War'da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

Modern WarfareSavaş OyunlarıWarzone

Call of Duty: Warzone Ve Modern Warfare'in En Güçlü PKM Kombinasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Information Overload Görevinde Battery Nerede Bulunur? (Watch Dogs: Legion)