AksiyonRehberRol Oyunu

Assassin’s Creed: Valhalla’da Son Seviye Kaç?

Assassin’s Creed serisi birkaç yıldır bir RPG formülüne dayanıyor ve Assassin’s Creed Valhalla işleri biraz daha basitleştirdi. Yeni (ancak Kaderden ilham alan) bir güç seviyesi formülü kullanarak dünyaya nasıl meydan okuyacağınızı öğrenirsiniz. Peki, maksimum güç seviyesi nedir? Ve bu seviyeye ulaşmak için ne gerekiyor? Öğrenmek için okumaya devam edin!

Çok fazla detaya girmek istemiyorsanız doğrudan özet kısmına bakabilirsiniz Assassin’s Creed: Valhalla Güç Seviyesi Özet

AC Valhalla’daki Maksimum Güç Seviyesi nedir?

Assassin’s Creed: Valhalla’daki maksimum Güç Seviyesi 340’tır. Oyundaki en yüksek seviyeli alanlar bu güçle işgal edilebilir ve onun üstüne de çıkamazsınız (şimdilik). Gerçekçi olarak, bu, oyunda herhangi bir alanı ele almak istiyorsanız, 310. seviye olmak isteyeceğiniz anlamına gelir. Yani bu seviyeden sonra oyundaki herhangi bir yere gitmeniz ve orada savaşabilmeniz mümkündür.

Güç seviyesi, ekipman gücünüz ile beceri puanlarınızın birleşimidir. Ekipmanınız ne kadar yüksekse ve ne kadar çok beceri puanınız olursa o kadar iyi bir seviye elde edersiniz.

Bu, geleneksel bir tesviye sistemine sahip olan Odyssey’den farklıdır. Assassin’s Creed: Valhalla’da artık bölgeler seviye kilitli değil! İstediğiniz yere gidebilir ve istediğiniz düşmanı alt edebilirsiniz çünkü güç seviyeniz düşmanın HP’sini o kadar değiştirmez.

Bununla birlikte, seviyeniz çok düşükse bir miktar hasar ölçeklendirmesi vardır. Görünüşe göre bir alanda (veya altında) 30’dan fazla seviyeniz varsa, içindeki düşmanlar değişir. Bu yüzden, orda bayılmak istemiyorsanız, gittiğiniz bölgenin seviyesine yakın olmaya çalışın.

Bununla birlikte, bu geleneksel seviyelendirmeden çok daha iyi… Çoğunlukla seviyeler ilerlemeye bağlı olduğunda XP güçlendiricileri almak zor olduğu için maksimum güç seviyesinde farm yapmak istiyorsanız, görevler yapmak, yeni teçhizatlar bulmak ve yeni alanlara girmeye devam etmek isteyeceksiniz. Görevler size beceri puanları verir ve size teçhizat verebilir, bu yüzden önce bunlara odaklanmak iyi bir fikirdir!

Assassin’s Creed: Valhalla Güç Seviyesi Özet

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2 Error Code Chicken Nasıl Düzeltilir?