Cyberpunk 2077ListeRol Oyunu

Cyberpunk 2077 Benzeri 5 Oyun

Cyberpunk 2077 ile mutlu olmuşsunuzdur ya da hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Herhangi bir sebepten bunun gibi oyunlar için bir istek duyduysanız sizler için haırladığımız bu liste, FPS ve Cyberpunk tema karışımını sizlere sunacak. Bu rehberimizde Cyberpunk 2077 gibi beş oyundan bahsedeceğiz. Elbette bazıları eski ama hem tema olarak Cyberpunk öğeleri içeriyor hem de mekanik olarak benzer şekilde geliştirilmiş. Dilerseniz listemize başlayalım.

Cyberpunk 2077 benzeri oyunlar

Listede merak ettiğiniz oyuna tıklayarak doğrudan hakkında bilgi almaya gidebilirsiniz.

Bu oyunlarla ilgili biraz ayrıntıya girelim.

The Outer Worlds

Obsidian, bilim kurgu RPG’si The Outer Worlds ile onu alışılmışın dışına çıkardı. Fallout: New Vegas deneyimiyle geliştirici, havayı canlandırmak için anlamlı seçenekler, bol miktarda donanım ve iyi bir mizah anlayışı ile dolu bir dünya sunmayı başardı.

Açık bir dünyaya sahip olmamanın dengesini kuruyor, ancak seyahat ettiğiniz her gezegenin etrafta özgürce dolaşmak için bolca alanı olacak. Görevler için eksantrik karakterlerle tanışın veya yaşayan korkunç uzaylılarla yüzleşin. Bu sıkı RPG deneyiminde bulabileceğiniz çok şey var.

Özellikle bilim kurgu açısından Cyberpunk 2077’ye oldukça benzeyen The Outer Worlds, bu türe açlığınızı mutlaka giderecek nitelikte.

Steam üzerinden oyunu inceleyebilirsiniz. [FEL url=”https://store.steampowered.com/app/578650/The_Outer_Worlds/” text=”The Outer Worlds Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

The Outer Worlds PlayStation 4, Xbox One ve PC’de oynanabilir.

Ghostrunner

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 Başlangıç Rehberi