Forza Horizon 4Liste

Forza Horizon 4’de En Pahalı Arabalar

Forza Horizon 4, çok çeşitli güzel araçlara sahiptir, ancak birkaç yarışı kazandıktan sonra, bu kredileri daha pahalı arabalara harcamanın zamanın geldiğini düşünmeye başlayacaksınız.

Forza Motorsport serisi, sektördeki kesin simülasyon ve arcade yarış oyunlarından biridir. Seri, uzun bir başarılı girişler dizisinden oluşuyor ve şüphesiz türü şekillendirmekten sorumlu. Forza, simülatör tarzından yavaşça uzaklaşıyor, ancak bir açık dünya konseptini benimsiyor.

Oyunculara daha fazla şey yapma özgürlüğü vermek bir oyun için bu her zaman iyidir. Ancak, özgürlükle birlikte daha fazla zorluk ve yapılacak daha çok şey var. Bunlardan biri, çok pahalı ve çok hızlı yolculuklar satın almak için kredi biriktirmektir. Oyuncular o noktaya geldiklerinde, alabilecekleri en pahalı araçlar hangileridir? Bu listede sizlerle Forza Horizon 4’de en pahalı araçlar hangisi listemize göz atın.

Aston Martin Vulcan

Bu İngiliz yapımı Aston Martin Vulcan, 1,5 milyon kredi fiyatıyla (zaman içinde gelecek güncellemelerle fiyatı değişebilir) sadece şık değil, aynı zamanda oldukça hızlı. Ferrari ve McLaren gibi diğer süper otomobillere karşı çıkabilir ancak çok daha ucuza mal olur.

Vulcan yere çok alçak olduğundan ve sadece sokakta araba sürmek için iyi olduğundan, kışın onu dışarı çıkarmak kontrolünün çoğunu kaybetmesine neden olur. Bu güzel bir sonbahar, yaz ve ilkbahar arabası.

Bu listemizde aşağıdaki araçları bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz araca tıklayarak doğrudan bilgi alabilirsiniz.

 

Koenigsegg Agera RS

 

[ctu_ultimate_oxi id=”25″]

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Liste

En İyi Dinazor Oyunları (Liste)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
TiM: Gizli Tehlike Yazı Tabanlı Macera RPG