KonsolListe

Oyuncuların Hayallerini Yıkan 5 Playstation 4 (PS4) Oyunu

PlayStation 4, hiç bitmeyen zorunlu oyunlar ve tekrar edilmesi gerekenler listemize eklemek için birkaç yıl boyunca kesinlikle efsanevi oyunlar sağladı. Ancak tüm unvanlar kendi sahasında oynanmadı, aslında en çok sol oyuncuların beklediği bazı oyunlar en azını söylemek için hayal kırıklığına uğradı. “Düşmek için çok büyük” olduğu düşünülen bazı şirketler en sert düştü ve diğer ümit vaat eden çıkış başlıkları baskı altında parçalandı ve kargaşanın ardından oyunculardan ayrıldı.

Düşüşlerin bazıları bir franchise’ı sona erdirecek kadar büyüktü ve diğerleri, muazzam ve yüksek profilli başarısızlıklar olmasına rağmen, sektöre bir hatadan sonra bile geri dönüşün mümkün olduğunu gösterdi. Geçmiş kayıtlardan veya heyecan treninden bağımsız olarak, hiçbir şirket başarısız olmak için çok büyük değildir ve bir serideki hiçbir oyun kötüleri unutamayacak kadar iyi değildir.

5 – Dark Souls 2

İlk Dark Souls oyununun takip eden bir kült geliştirdiğini söylemek çok büyük bir eksiklik olur. Oyun, zorlu oynanışıyla çok sayıda düşman kazandı, ancak bu oyuncular zorluk seviyesine göre ayıklandıktan sonra (sonunda terk edilmeye neden oldu) geriye kalan şey, sanat gibi unvanı takdir eden dev bir gruptu. Yani ikinci taksit açıklandığında, heyecan çok fazlaydı.

Serinin ilk oyun tasarımcısı Hidetaka Miyazaki’nin bu sefer takımda olmaması büyük bir problemdi. Sonuçta, kötü yapılmış bir kopya kedi gibi hissettiren şey, Dark Souls’u eski haline getiren kavramları pekiştirme girişimlerine (oyuncuların çok öleceği gerçeği gibi) çok fazla odaklanırken, daha ucuz vuruşlar için eğlenceli unsurları feda etmeleriydi. “meydan okuma” nın adı.

 

Watch Dogs

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberKonsolPlaystation

Sony'nin En Çok Kar Ettiren Konsolu

KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

Epic GamesKonsolRehber

Epic Games'te Oyun İadesi Nasıl Yapılır?

KonsolRehberSteam

Steam FPS Sayacı Nasıl Açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Android Oyunları Listesi 2021