Age of Empires 4

Age of Empires 4 için 6 Aylık Yol Haritası Açıklandı

Age of Empires 4 için 6 Aylık Yol Haritası Yayınlandı. Age of Empires 4 geliştiricileri, Age of Empires 4 için önümüzdeki altı ay için geliştirme planlarını açıkladı. Bu dönemde denge ve dereceli oyunlarda iyileştirmeler bekleyebiliriz.

Age of Empires 4’ün piyasaya sürülmesinden bu yana üç haftadan az bir süre geçti. Relic Entertainment’taki geliştiriciler, en son kreasyonları üzerinde çalışmayı bırakmıyor. Bu nedenle, yılın başında oyunda görünecek değişiklikleri sunan program yayınlandı.

Kış boyunca 100’den fazla farklı birimi kapsayan oyun dengesi iyileştirmeleri almamız gerekiyor. Örneğin okçular, mızraklılar ve elit okçular süvarilere daha fazla hasar verecek. Ayrıca, bir maçtan sonra tüm haritayı ve ayrıca skor tablolarını önizleme yeteneği olacak.

İlginizi çekebilir: Age of Empires 4 Başlangıç Rehberi

Çin Hanedanı düğmesi ve kullanıcı arayüzü bu yıl içinde taşınacak. Bu sayede ekranda daha fazla alan olacaktır. Mini harita da değişecek. İyileştirmeler, netliği artırmak için simgelerin boyutunu küçültmeyi içerecektir.

İlginizi çekebilir: Age of Empires 4, Steam Tarihindeki En İyi RTS Çıkışını Yaptı

2022 baharında AoE 4, modlama araçlarının çıkışını görecek. Ayrıca 12 hafta sürecek bir dereceli sezon olacak. Süresi boyunca oyuncular birbirleriyle rekabet edebilecek, yeni dereceler kazanabilecek ve ödüllerin kilidini açabilecek.

İlginizi çekebilir: Age of Empires 4: Çok Oyunculu Nasıl Oynanır?

Geliştiricilerin duyurularına göre, oyunun destek süresi ilkbaharda sona ermeyeceği için Age of Empires 4’te görünecek tek şey bu değil.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Age of Empires 4: Çok Oyunculu Nasıl Oynanır?