Fortnite

Çin’de Fortnite’ın Sonu; Sunucular Yakında Kapatılacak

Çin’de Fortnite’ın Sonu; Sunucular Yakında Kapatılacak. İki hafta içinde Fortnite’ın Çin sunucuları kapatılacak ve bu ülkeden oyuncular oyuna erişimi kaybedecek. Bu durumun nedeni bilinmiyor.

Çinli oyuncular yakında Fortnite’a veda etmek zorunda kalacaklar. Epic Games’in popüler oyununun sunucuları 15 Kasım’da bu ülkede kapatılacak. Oyunun resmi web sitesinde bu tür bilgiler ortaya çıktı.

Kısaca:

Çin Fortnite sunucuları 15 Kasım’da kapatılacak;
Bu durumun kesin nedeni verilmedi.

Fortnite’ın yaratıcılarından dün yapılan duyurudan da anlaşılacağı üzere oyunun testleri sona erdi. Bugün, yeni hesap oluşturma olasılığı engellendi. 15 Kasım’da Çinli oyuncular oyuna giriş yapamayacak. Bu tarihler dışında başka bir bilgi verilmedi. Bu nedenle sunucuların kapanmasının nedeninin tam olarak ne olduğu bilinmiyor.

Çin hükümetinin son zamanlarda dijital eğlenceye karşı sert bir mücadele verdiği unutulmamalıdır. Ağustos ayının sonunda, çocukların oyunlara erişimini haftada 3 saatle sınırlayan bir yasa çıktı. Öte yandan Eylül ayı başlarında Çin televizyonunda “efemine” erkeklerin gösterilmesinin yasaklanması, yeni oyunların pazara girişi anlamına da geliyordu.

Çin’de bulunan Fortnite sürümü, dünyanın diğer bölgelerindeki sürümlerden farklıydı. Oyun, yerel olarak Fortress Night adı altında biliniyordu ve ülkede yürürlükte olan yasalara uyarlandı. Sonuç olarak, başlık, diğer şeylerin yanı sıra bir mikro dönüşüm sistemi uygulamadı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Araba Lokasyonları ve Diğer Bilgiler