Macera

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdı

PlayStation veri tabanından bir sızıntıya göre, Oxenfree 2: Lost Signals gelecek yılın ilk çeyreği kadar erken bir tarihte piyasaya sürülecek.

İki hafta içinde (özellikle 15 Ocak’ta) olağandışı macera oyunu Oxenfree’nin piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıl geçecek – ilginç bir diyalog sistemi, olağandışı atmosfer ve benzersiz görsel stil için hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı. Bu Nisan ayında geliştiricilerin devamı olan Lost Signals devam oyununu duyurmasına şaşmamalı.

Devam oyununun resmi çıkış tarihi henüz açıklanmasa da PlayStation Game Size, PlayStation veri tabanında bulunan bilgilere atıfta bulunarak, oyunun önümüzdeki yıl 8 Şubat gibi erken bir tarihte çıkabileceğini Twitter üzerinden duyurdu. Ancak bu tarihin resmi bir bilgi olmadığını unutmayın. Bu nedenle, ona dikkatli yaklaşmak daha iyidir.

Ayrıca, bu yılın Eylül ayında orijinal Oxenfree’de garip radyo sinyalleriyle ilgili raporların görünmeye başladığını belirtmekte fayda var. Görünüşe göre, devam oyununun ana düşmanları olan Parentage ile ilgililer. Oxenfree, oyuna dağılmış ARG (alternatif gerçeklik oyunu) unsurlarına sahip sırlarla ünlendi. Oyuncuları harici araçları (web siteleri gibi) kullanmaya, telefon görüşmeleri yapmaya veya gerçek yerlere gitmeye zorladılar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Haber

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

KonsolPlaystation

2021'de En Çok İndirilen PS4 ve PS5 Oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Tanks Bot Geliştiricisi 5 Yıla Kadar Hapis İstemiyle Karşı Karşıya