Nişancı Oyunu

System Shock Remake’in Yeni Demosu Artık Steam’de

90’ların ikonik sürükleyici simülasyonu System Shock’ın Remake sürümü yeni bir demosu Steam’de yayınlandı. Nightdive, klasik 1994 yapımının Remake versiyonu olan System Shock’ın yeni bir demosunu yayınladı. Demo versiyonu Steam’den indirilebilir ve 3,43 GB boyutundadır. Aynı zamanda Nightdive ekibi proje için bir yayıncı bulduklarını duyurdu. Bu, Koch Media’nın bir bölümü olan Prime Matter Group’tur.

Bu işbirliği, Nightdive’ın oyunu PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 gibi tüm hedef platformlarda aynı anda yayınlamasını sağlayacak ki konsol sürümlerini daha sonra gelecekti.

Ne yazık ki, yeni System Shock’u tam olarak ne zamana kadar bekleyebileceğimiz hala bilinmiyor. Beta’nın gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve yalnızca kitle fonlaması kampanyası sırasında projeyi destekleyen kullanıcılar tarafından oynanabilecek, bu nedenle tam sürümün 2022’de piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

System Shock’un Kickstarter sayfasındaki Aralık ayındaki bir gönderide, yaratıcıların System Shock 2: Enhanced Edition üzerindeki çalışmaların iyi bir tempoda ilerlediğinden ve oyunun ilk bölümünün yeniden yapımıyla aynı anda piyasaya sürüleceğinden emin olduklarını belirtmekte fayda var.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2: The Final Shape Tanıtım Fragmanı Harika Görünüyor

HaberNişancı Oyunu

XDefiant'ın Bir Hafta Sonunda Oyuncu Sayısı Umut Verici

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
AC Valhalla: Dawn of Ragnarok – Ubisoft En İddialı DLC’yi Onayladı