Nişancı Oyunu

System Shock Remake’in Yeni Demosu Artık Steam’de

90’ların ikonik sürükleyici simülasyonu System Shock’ın Remake sürümü yeni bir demosu Steam’de yayınlandı. Nightdive, klasik 1994 yapımının Remake versiyonu olan System Shock’ın yeni bir demosunu yayınladı. Demo versiyonu Steam’den indirilebilir ve 3,43 GB boyutundadır. Aynı zamanda Nightdive ekibi proje için bir yayıncı bulduklarını duyurdu. Bu, Koch Media’nın bir bölümü olan Prime Matter Group’tur.

Bu işbirliği, Nightdive’ın oyunu PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 gibi tüm hedef platformlarda aynı anda yayınlamasını sağlayacak ki konsol sürümlerini daha sonra gelecekti.

Ne yazık ki, yeni System Shock’u tam olarak ne zamana kadar bekleyebileceğimiz hala bilinmiyor. Beta’nın gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve yalnızca kitle fonlaması kampanyası sırasında projeyi destekleyen kullanıcılar tarafından oynanabilecek, bu nedenle tam sürümün 2022’de piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

System Shock’un Kickstarter sayfasındaki Aralık ayındaki bir gönderide, yaratıcıların System Shock 2: Enhanced Edition üzerindeki çalışmaların iyi bir tempoda ilerlediğinden ve oyunun ilk bölümünün yeniden yapımıyla aynı anda piyasaya sürüleceğinden emin olduklarını belirtmekte fayda var.

System Shock
System Shock
Geliştirici: Nightdive Studios
Fiyat: 67 TRY
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
V Rising

V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?

RehberSteam

Steam Etkinliğini Gizleme

Battlefield 2042

Battlefield 2042 oyuncu sayısı Steam'de düşüş konusunda bir rekor daha kırdı

New World

Bu hafta sonu New World'ü ücretsiz oynayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
AC Valhalla: Dawn of Ragnarok – Ubisoft En İddialı DLC’yi Onayladı