Rol Oyunu

Tom Henderson’a Göre Assassin’s Creed Valhalla 40 saatlik bir DLC Alacak

Tanınmış oyun piyasası gazetecisi Tom Henderson’a göre Assassin’s Creed: Valhalla, önümüzdeki yıl tamamlanması yaklaşık kırk saat sürmesi beklenen bir genişleme paketi alacak.

Assassin’s Creed: Valhalla’nın çıkışının üzerinden bir yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen Ubisoft’un oyunu desteklemekten ve içeriğini zenginleştirmekten vazgeçmeye niyeti yok gibi görünüyor. Valhalla Wrath of the Druids ve Siege of Paris için zaten iki büyük genişleme gördük. Gazeteci ve içeriden Tom Henderson’a (güvenli sızıntılar yapıyor) göre, Ubisoft’un oyununda biri bu ay içinde çıkacak olan iki yeni DLC var.

Ayrıca içeriden edinilen bilgilere göre, Mart 2022’de Viking fetihleri ​​dünyasında yaklaşık kırk saatlik macera sağlayacak büyük bir DLC piyasaya sürülecek. Henderson ayrıca God of War’a benzemesi gereken oynanıştan da bahsediyor. Ancak yeni DLC’nin oynanışının Kratos’un maceralarıyla nasıl bir ilişkisi olacağını bilmiyoruz. Ekim ayındaki sızıntılar, mitolojik bilgilere dönüşe işaret ediyordu; belki bu bir ipucudur.

Son olarak bu bilginin Ubisoft tarafından doğrulanmadığını da ekleyelim – bunlar sadece sızıntılar. Yine de, Tom Henderson’ın “tahminlerinin” tarihini bilen biri, bu söylentilerin gerçeklemesini bekleyebilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla Tombs of the Fallen DLC önümüzdeki hafta geliyor