Macera

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PS5 Çıkış Tarihi Ve Bazı Ayrıntılar Ortaya Çıktı

PS5’te Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın fiyatını ve çıkış tarihini öğrendik. PC sahiplerinin biraz daha beklemesi gerekecek. Resmi PlayStation blogu, Uncharted: Legacy of Thieves Collection adlı yaklaşan PS5 ve PC remaster seti hakkında uzun zamandır beklenen ayrıntıları yayınladı. Verilen detaylara göre oyun, 28 Ocak 2022’de piyasaya sürülecek. Maalesef şimdilik sadece PlayStation 5 için planlanmış.

Şu anda PC sürümünün özellikleri veya çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Geriye kalan tek şey, oyunu Steam veya Epic Games Store’daki istek listenize eklemek. Bu arada, başlığın son fragmanını da izleyebilirsiniz.

Kötü haber ise kesinlikle yenilenen Uncharted setinin çok oyunculu bir seçenek almayacak olmasıdır. Sadece tek oyunculu modda oynayabileceğiz. İyi haber, kısaltılmış yükleme süreleri ve DualSense denetleyicinin işlevleri için tam destek. Elimizde üç görsel mod olacak:

1080p ve 120fps’de Performans Modu;
60 fps’de Performans Modu;
4K çözünürlükte ve 30 fps’de Sadakat Modu.

Oyun 49,99 $ olarak fiyatlandırıldı PS4’teki Uncharted 4: A Thief’s End, Uncharted: The Lost Legacy veya Uncharted 4 & The Lost Legacy Digital Bundle sahipleri, yenilenen sürüme güncellemeyi 10 $ karşılığında alabilirler.

Aynı zamanda Sony, PS4 için Uncharted 4 ve Uncharted: The Lost Legacy’yi PlayStation Store’dan kaldırdı. Bu, güncelleme ile yeniden düzenlemeleri daha ucuza almayı teorik olarak imkansız hale getiriyor. Neyse ki, kutulu sürümü satın alma seçeneği devam ediyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Strateji

Victoria 3'ün çıkış tarihi muhtemelen 2022'nin sonlarına denk gelecek

Macera

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdı

God of War: Ragnarok

God of War Ragnarok Bir Bölgede İlk Yaş Derecesi Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
İçerden Gelen Bilgilere Göre Bir Sonraki Battlefield Oyunu Bir Kahraman Nişancı Oyunu Olacak