Haber

Nvidia, EA ile Ortaklığını Genişletiyor. Battlefield 4 ve Battlefield V, Geforce Now’da

CES’te GeForce temsilcileri Electronic Arts ile ortaklıklarını genişletme planlarını açıkladılar. Bu etkinliği kutlamak için Battlefield 4 ve Battlefield V, GeForce Now’da kullanıma sunuldu. Gelecekte EA’dan sadece daha fazla oyun bekleyemeyiz. NVIDIA, ağ bağlantısını iyileştirmek ve bulut oyun hizmetinin üzerinde çalışacağı cihaz sayısını artırmak için çalışıyor. CES’te şirket, GeForce NOW’un Samsung Smart TV’lere entegre edileceğini duyurdu. Bunun, bu yılın ilk yarısında daha sonra gerçekleşmesi bekleniyor. Geçen ay GeForce NOW beta sürümünün LG 2021 WebOS Smart TV cihazları için kullanıma sunulduğunu hatırlayın.

BF4 i BFV, platformda bulunan zaten güçlü olan çevrimiçi nişancı grubuna katıldı. Bir hafta içinde bu türden başka bir başlık kütüphaneye eklenecek. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction’dan bahsediyoruz. Aşağıda, bu haftanın yeni sürümlerinin yanı sıra bir süredir GeForce NOW’da mevcut olan iki harika çevrimiçi nişancı oyununun kısa açıklamaları yer almaktadır. Aşağıdaki Insurgency ve Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’in özel olarak anılmayı hak ettiğini düşündük.

İyi karşılanan üçüncü bölümün ardından 2013, EA Dice’ın nişancı serisinin bir sonraki bölümünün yayınlandığını gördü. Başlangıçta teknik sorunlara rağmen, bugün hala oynanmakta olan başarılı yapımlar arasında “dört” sayılmalıdır. Şimdi de GeForce NOW aracılığıyla. Premium sürüm (Steam ve Origin) bulut platformuna çıktı.

Bu sefer tek oyunculu harekâtta aslan payının yer aldığı Çin Halk Cumhuriyeti yer alıyor. Bununla birlikte BF4, devasa haritaları, aynı anda savaşan çok sayıda oyuncuyu ve sadece kara araçları değil, her türlü aracı olan her şeyden önce çok oyunculu bir oyundur. Sunucuda oynamak için, BF3’ün yokluğundan sonra komutan modu geri döndü. Komutan, manganın eylemlerini planlar ve kaynakları tahsis eder. İlginç olan, bunu bir mobil cihazdan yapabiliyor ve biz bir dizüstü bilgisayardan değil, bir tabletten bahsediyoruz.

Oyunda standart olarak farklı fraksiyonlar ve karakter sınıfları mevcuttur. İkincisinin seçimi iyi düşünülmelidir. Her uzmanlık, yeni “oyuncaklara” erişim sağlar. Örneğin, bir mühendisin donanımı, düşman araçlarını etkili bir şekilde etkisiz hale getirmenize olanak tanır. Ancak bu, başka kimsenin onunla başa çıkamayacağı anlamına gelmez. Bu kısımda sınıflar çok daha esnektir. Bunları kendi tercihlerinize uyarlamak için geniş olanaklar vardır. Bahsedilen mühendis aynı zamanda bir piyade terörü de olabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Haber

Gray Zone Warfare'da Ağ Hatası (0x00030004) Nasıl Düzeltilir?

HaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Hakkında Merak Ettikleriniz

Haber

Bannerlord Tabakhane Atölyesi

Haber

Palworld'de Dostları (Pals) Nasıl Yakalayabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Riftbreaker, Game Pass Sayesinde Satış Rakamlarını Artırdı