Assassin's Creed: Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey’de Arena’ya nasıl gidilir?

Arena, Assassin’s Creed Odyssey’deki Pephka Adası’nda ödül avcısı sistemine bağlı özel bir yerdir. Arenaya öylece giremezsin, ama bir davetiyeye ihtiyacın var. Arena Rehberimiz, bir davetiye almanıza ve ödüller için arena dövüşlerine girmenize yardımcı olacaktır.

Arena, Assassin’s Creed: Odyssey Odyssey’de benzersiz bir konumdur. Tahmin edebileceğiniz gibi, konum organize savaşa katılmaya izin veriyor. Dövüşleri kazanmak değerli ödüller verir. Sayfa, Arena dövüşleri için davet alma, Arena’nın yerini belirleme, Arena gereksinimleri ve Arena dövüşlerinin dökümü hakkında bilgiler içerir.

  1. Arena dövüşlerine davetiyenin alınması
  2. Assassin’s Creed: Odyssey’deki Arena nerede?
  3. Arena’daki dövüşlere mi yaklaşıyorsun?

Arena dövüşlerine davetiyenin alınması

Arenaya davet almak için herhangi bir paralı askeri yenmeniz gerekir. Bu, örneğin Kefalonya’daki kahramanı arayan Talos olabilir. Bir paralı askeri öldürdükten sonra cesedi arayın ve bir Arena Davetiyesi bulmalısınız. Oyun ayrıca They Just Want Cruelty adlı bir yan görevin kilidini açacak.

Assassin’s Creed: Odyssey’deki Arena nerede?

Arena’ya ulaşmak için dünya haritasının sağ alt köşesinde yer alan Pephka adasına yelken açmanız gerekiyor. Karakteriniz en sonunda 25. seviyeye gelmeden oraya seyahat etmeyin. Aksi takdirde oradaki en zayıf düşmanları bile yenmek için gerçekten zorlanacaksınız.

Pephka Adası’na ulaştıktan sonra, They Just Want Cruelty görevinin batı işaretini inceleyin. Maion ile Warrior’s Rest adlı yerde buluş ve ona Arena’da dövüşmek istediğini söyle. Maion’un tekneden ayrıldığı kıyıya ulaşın. Batıklardan geçerek doğuya doğru yelken açmaya başlayın. Resim 1’de gösterilen küçük kanyona ulaşmalısınız. Bu sizi Arena’ya götürecektir (resim 2).

Arena’daki dövüşlere nasıl katılırsın?

Arenaya girdikten sonra Skoura ile konuşun. Size mevcut dövüşlerin bir listesini sunacak. Belirli savaşlar yalnızca önerilen deneyim düzeyine ve yenmeniz gereken düşmanlara göre farklılık gösterir. Bir “patron”la savaşmadan önce, birkaç küçük düşman dalgasıyla uğraşmanız gerekebilir. Ödüller de farklıdır. En iyi fikir, bir sonraki dövüş için önerilen exp seviyelerine ulaştıktan sonra dövüşleri metodik olarak kazanmaktır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed Odyssey'de köpekbalıkları nasıl yok edilir?

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey'de karakterinizi nasıl iyileştirebilirsiniz?

Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla'da Leonidas'ın Mızrağı Nasıl Elde Edilir?

Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: Valhalla

AC Valhalla: Dawn of Ragnarok - Ubisoft En İddialı DLC'yi Onayladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mass Effect 5 ön prodüksiyondan çıktı; şimdi erken geliştirme aşamasında