Overwatch

Overwatch 2 kapalı beta önümüzdeki ay başlıyor ve profesyoneller bu haftadan itibaren oyuna girebilecek

Overwatch 2, bu hafta ilk halka açık testlerini yapacak ve bunu önümüzdeki ay kapalı beta takip edecek. Oyun direktörü Aaron Keeler, yeni bir geliştirme güncellemesinde, Blizzard’ın şimdiye kadarki çalışmalarından emin olmasına rağmen, oyunun mümkün olduğunca çabuk oyuncuların eline geçmesini sağlamak istediğini söyledi. Hayranlara sürekli destekleri için teşekkür eden ve takımın iletişim eksikliğinden dolayı özür dileyen Keller, ayrıca Blizzard’ın “Overwatch 2 ile ilgili her şey hakkında daha fazla güncelleme yapmaya kararlı olduğunu” söyledi.

Bunu akılda tutarak, ekibin Overwatch 2’yi “canlı” bir oyun olarak statüsünü sağlamak adına düzenli olarak yeni içerikle “yeniden düşünmek” için zaman ayırdığını söylüyor. Bu sürecin ilk kısmı, PvP ve PvE sistemlerinin “ayırılması” ve oyuncuların PvP özelliklerine – 5v5 formatı, yeni haritalar, kahraman yeniden çalışmaları ve Push oyun modu dahil – daha erken erişmesine izin veriyor. Ayrıca, Keller’in Overwatch’ın lansmanından bu yana en önemli güncellemesi olarak tanımladığı, muhtemelen Apex Legends tarafından popüler hale getirilene benzer yeni bir ‘ping’ sistemi de olacak.

Uzun vadede canlı oyun için değişim oranını artırmaya yardımcı olma girişiminin bir parçası olarak Keeler, PvP modlarının canlı testinin bu hafta kapalı bir alfa ve yeni bir kahramanla başlayacağını doğruladı – ifşa edilmeden yürütülen sözleşme – Blizzard çalışanları ve Overwatch League profesyonelleriyle sınırlıdır. Bunu, Nisan ayı sonlarında oyunun web sitesi aracılığıyla kaydolabileceğiniz kapalı bir PvP beta izleyecek. Bu testi takiben, yıl içinde daha fazla beta olacak.

Keller, bu son videonun, daha fazla topluluk geri bildirimi sağlamak için düzenli güncellemeler ile ileriye dönük daha iyi bir iletişim stratejisi sağlamanın önemli bir parçası olduğunu söylüyor.

Şubat ayındaki geliştirici güncellemeleri Overwatch 2 testini ima ettiğinden ve Blizzard lideri Mike Ybarra, Ocak ayında 2022’de daha fazla Overwatch 2 haberine işaret ettiğinden, beta tam bir sürpriz değil. Bununla birlikte, dahili sorunlarla gölgelenen uzun bir geliştirme süreci ve hem Overwatch 2 hem de Diablo 4 için 2023’e kadar nihai bir gecikme göz önüne alındığında, bitmiş projenin özellikle yakın zamanda hazır olmasını beklemeyin.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı OyunuOverwatch

Overwatch 2'ye Yeni Destek Karakterleri Geliyor

OverwatchRehber

Overwatch 2'de Sohbet Nasıl Kapatılır?

Overwatch

Overwatch 2 Karakter Özellikleri

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Trek: Resurgence, Spock’ın oynadığı yedi dakikalık oynanışı ortaya çıkardı