Destiny 2

Destiny 2 sonunda eski raid ve zindanları oynamanın yeni bir yolunu ekliyor

Destiny 2 Season 17, eski zindanları ve raidleri canlandıracak uzun zamandır beklenen eski bir içerik rotasyonunu tanıtacak.

Bungie, geçen yılın sonlarında fikri ilk kez takdim ettikten sonra, en son blog gönderisinde yaklaşan özelliği özetledi. Gönderide, “Yeni Rotator sistemimizi Mevsimsel ve Haftalık kategorilere ayırıyoruz, böylece oyuncular haftalık güç avına çıkarken biraz daha tazeliğe sahip olabilirler” diyor.

Gelecek sezondan itibaren, her hafta önceki sezonlardan ve genişletmelerden seçilen bir baskın ve zindan yer alacak. En yeni baskınlar ve zindanlar – bu, Destiny 2: The Witch Queen ve Sezon 17’de gelecek olan yeni dungeon’daki Vow of the Disciple baskını olacak – her zaman zirve ödülleri verecek ve öne çıkan eski etkinliklere zirve ganimeti de eklenecek.

Raid rotasyonu adayları arasında Forsaken’s Last Wish, Shadowkeep’s Garden of Salvation, Beyond Light’s Deep Stone Crypt ve yeniden düzenlenmiş Vault of Glass yer alıyor. Zindanlar için Shattered Throne, Pit of Heresy, Prophecy ve Grasp of Avarice var (17. Sezonda yeni bir zindan geldiğinde teknik olarak güncelliğini yitirecek).

Bu etkinlikleri tekrar yürütmek için ganimet odaklı bir nedene sahip olmak güzel olacak ve zirve ödülleri eklemenin yanı sıra Bungie, öne çıkan eski raid ve zindanlar için haftalık ganimet sınırlarını kaldırıyor. Takım arkadaşlarına ve dayanıklılığa sahip olduğun sürece, sonsuz Efsanevi düşüşler için dönüşümlü aktiviteler yürütmeye devam edebilirsin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

RehberValorant

Valorant: Hesap Seviyenizi Nasıl Gizlersiniz?

Crysis

Hitman 3 oyun direktörü Crysis 4 geliştirmesine liderlik etmek için Crytek'e katıldı

Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Horizon 3 Geliyor, Forbidden West Yönetmeni Onayladı