Call of DutyCOD: Modern WarfareModern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu

Call of Duty geliştiricisi Infinity Ward, artık çoğu kişi tarafından bekleneni doğruladı: Activision’ın uzun süredir devam eden nişancı serisindeki yeni girişinin adı Call of Duty: Modern Warfare 2 olacak. Evet, bu aynı stüdyonun 2009 klasiğiyle tam olarak aynı isim. İlginç bir seçim olduğunu söylemek gerek. Infinfity Ward, dün gece Twitter üzerinden oyunun logosunun yanında adını açıkladı. Bana MWII’den çok MIIW’ye benziyor.

Bu yeni Modern Warfare 2, COD’un Modern Warfare alt serisindeki beşinci büyük oyundur. Aynı zamanda 2019’un Modern Warfare remake’inin bir devamı – en azından 2007 Call of Duty 4: Modern Warfare orijinalinden biraz farklı bir isme sahip olma nezaketine sahipti. İleriye baktığımızda Activision, bu yıl içinde açıklanacak yeni bir ücretsiz Call of Duty Warzone “deneyimini” duyurdu – ancak bunun ne ölçüde mevcut Warzone’un devamı veya yenilemesi olacağı belli değil. Bunu takiben, serinin 2023’te o sonbaharda yeni büyük bütçeli kutulu sürüm olmadan eşi görülmemiş bir ara vermesi bekleniyor.

Bu haftanın başlarında Activision, Call of Duty’ye ilginin son 12 ayda önemli ölçüde düştüğünü gösteren yeni oyuncu sayılarını yayınlarken, yayıncı çalışma uygulamalarını çevreleyen iddialarla ayrı ayrı sarsıldı. Bu haberimizin detaylarını “Call of Duty bir yılda 50 milyon oyuncu kaybetti” başlıklı yazımızdan okuyabilirsiniz. Bu arada, Call of Duty stüdyosu Raven Software çalışanları sendikalaşma tekliflerini sürdürüyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

Call of DutyRehber

Modern Warfare 2'de Operator Kills Nasıl Elde Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Failed To Join Session Hatası Nasıl Düzeltilir?