League of LegendsMMORPG

Riot Games, League of Legends MMO’nun gerçekten yayınlanacağını garanti etmiyor

League of Legends MMO kesinlikle geliştirme aşamasında ama bu yine de oyunun gün yüzüne çıkacağı anlamına gelmiyor ve bunu doğrudan liderin ağzından duyduk.

Riot Games, şirketin bu günlerde yayınladığı hemen hemen her şeyle büyük bir etki yaratıyor ve bunun nedenlerinden biri, sıradanlığa razı olmamalarıdır. Muhtemelen daha iyisi için, bu iki ucu keskin bir kılıçtır; bu, bazen oyunların belirli standartları karşılamadığı takdirde piyasaya sürülmeme ihtimalini ifade eder.

Bu nedenle LoL MMO’nun lideri Greg Street geçtiğimiz günlerde üzerinde çalıştığı mevcut projenin hiç yayınlanmayabileceğinden bahsetmişti. Bu, MMO’nun gelişimini takip eden çoğu oyuncu için şok edici gelebilir, ancak Riot’un standartlarını hesaba kattığınızda mantıklı geliyor.

Şirket, League of Legends’ın 10. yıldönümünde yapılan büyük duyurudan bu yana birkaç oyun yayınladı ve hepsinin başarılı olduğu kanıtlandı. Öte yandan, bu projeler yayınlanmadan iptal edildiği için başarısız bir başlık görmedik.

Street’in son tweet’i muhtemelen bu perspektiften geliyor çünkü Riot Games, oyunun seyirciyi büyüleme potansiyeline sahip olduğu hissine kapılmazlarsa MMO’yu hiç yayınlamamaya karar verecek. Öte yandan, her şey planlandığı gibi giderse, takım şu ana kadar gelişme konusunda iyimser olduğu için korkmaya gerek yok.

Tweet şu anda biraz korkutucu olabilir, ancak MMO’lara yapılan büyük yatırımlar ve Street’in takıma olan güveni göz önüne alındığında, hala işlerin ters gittiğine dair hiçbir gösterge yok.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Horizon 3 Geliyor, Forbidden West Yönetmeni Onayladı