Rol Oyunu

Mass Effect 5 ön prodüksiyondan çıktı; şimdi erken geliştirme aşamasında

Bioware, bir sonraki Mass Effect oyununun ön prodüksiyonunu başarıyla tamamladıklarını bir blog yazısı aracılığıyla açıkladı.
Topluluk Güncellemesi blog gönderisinde Bioware, bir sonraki Mass Effect oyununun ön üretimden çıktığını ve şu anda geliştirme aşamasında olduğunu açıkladı.

Geliştirici proje hakkında herhangi bir ek ayrıntıdan bahsetmedi, ancak bu, Mass Effect hayranlarını her şeyin gerçekten planlandığı gibi gittiği ve hatta gelecek yıl oyunun ilk teaserını görebileceğimiz konusunda cesaretlendirmek için yeterli görünüyor.

Oyunun bu yıl açıklanacağını umanlar için, Bioware gösterecek bir şeyleri olmadan önce biraz zaman alacağını söylediğinden beri umutlanmayın. Yeni işlerini dünyaya göstermek için nasıl sabırsızlandıklarını ve Mass Effect hayranlarının da o günü bekleyemeyeceklerini söyleyerek projeye duydukları heyecanı bir kez daha yinelediler, ancak hala erken ve Bioware’in muhtemelen doğru gösterecek hiçbir şeyi yok.

Orijinal Mass Effect üçlemesi, tartışmasız şimdiye kadar yapılmış en iyi RPG üçlemelerinden biri olarak kabul ediliyor, ancak Bioware, sevilen orijinal üçlemenin gölgesinden başka bir şey olmayan Mass Effect: Andromeda’yı yayınladıklarında birçok hayranının güvenini kaybetti.

Bir sonraki Mass Effect oyununun Andromeda kadar vasatın altında kalacağına dair korkular var, ancak Bioware bu sefer köklerine dönerken her şeyin farklı olacağına ve topluluğun beğeneceği bir Mass Effect oyunu sunmak için elinden gelenin en iyisini yapacağına söz verdi.

Mass Effect 5’in henüz bir çıkış tarihi veya onaylanmış bir platformu yok ancak tahmin etmemiz gerekirse 2024’te PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’e geleceğini söyleyebiliriz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring ‘Easy Mode’ En Popüler PC Modlarından Biri Oldu