Haber

Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştiriliyor

Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştirme Aşamasına Girdi. Geçtiğimiz Çarşamba Ghost Recon Breakpoint güncellemelerinin sonu oldu. Oyunun resmi Twitter hesabında yayınlanan bir tweet, “Hem Ghost Recon Wildlands hem de Ghost Recon Breakpoint için sunucularımızı korumaya devam edeceğiz ve gerçekten oyundan zevk almaya ve solo veya kooperatifte oynarken eğlenmeye devam edeceğinizi umuyoruz.” şeklinde açıklama yapıldı. Buradan detaylara bakın. Breakpoint’in sona ermesine rağmen, yeni bir Ghost Recon oyunu geliştirme sürecine girdi.

Kotaku’ya göre, Tom Clancy’nin şanlı askeri evrenindeki bir sonraki gösterişli bölüm OVER olarak kodlandı. Yeni Ghost Recon oyununun bir yıldan fazla bir süredir yapım aşamasında olduğu ve 2023’te piyasaya sürülebileceği bildiriliyor. Fandom söz konusu olduğunda, bu hızlı geri dönüş iyi bir şey olabilir. Yakın tarihli Ghost Recon deneyimleri, Rainbow Six ve The Division gibi diğer Tom Clancy oyunlarıyla aynı başarıyı bulamadı. Örneğin Breakpoint, Ubisoft’un NFT tabanlı Quartz betasını nişancının kozmetik rotasyonuna uyguladıktan sonra oyuncularını yabancılaştırmış olabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPG

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint’te Aktif Geliştirmeyi Resmen Bitirdi