Haber

Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştiriliyor

Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştirme Aşamasına Girdi. Geçtiğimiz Çarşamba Ghost Recon Breakpoint güncellemelerinin sonu oldu. Oyunun resmi Twitter hesabında yayınlanan bir tweet, “Hem Ghost Recon Wildlands hem de Ghost Recon Breakpoint için sunucularımızı korumaya devam edeceğiz ve gerçekten oyundan zevk almaya ve solo veya kooperatifte oynarken eğlenmeye devam edeceğinizi umuyoruz.” şeklinde açıklama yapıldı. Buradan detaylara bakın. Breakpoint’in sona ermesine rağmen, yeni bir Ghost Recon oyunu geliştirme sürecine girdi.

Kotaku’ya göre, Tom Clancy’nin şanlı askeri evrenindeki bir sonraki gösterişli bölüm OVER olarak kodlandı. Yeni Ghost Recon oyununun bir yıldan fazla bir süredir yapım aşamasında olduğu ve 2023’te piyasaya sürülebileceği bildiriliyor. Fandom söz konusu olduğunda, bu hızlı geri dönüş iyi bir şey olabilir. Yakın tarihli Ghost Recon deneyimleri, Rainbow Six ve The Division gibi diğer Tom Clancy oyunlarıyla aynı başarıyı bulamadı. Örneğin Breakpoint, Ubisoft’un NFT tabanlı Quartz betasını nişancının kozmetik rotasyonuna uyguladıktan sonra oyuncularını yabancılaştırmış olabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Haber

Dark and Darker oyunu Steam'den geri çekildi

Haber

Herkes Microsoft'un Activision'ı satın almasını durdurmak istiyor

Haber

Genshin Impact Elemental Reaksiyonlar Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint’te Aktif Geliştirmeyi Resmen Bitirdi