Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal Karakterler ve Sınıflar

Diablo Immortal’da Barbarians, Sorcerers, ve Demon Hunters gibi iyi bilinen tüm karakter sınıflarını bulacaksınız. Bu sayfada sadece her birini açıklamakla kalmıyoruz, aynı zamanda nasıl oynanacağına dair bazı ipuçları da veriyoruz.

Bu rehberimizde Diablo Immortal: Barbarian, Sorcerers, Necromancer, Crusader, Demon Hunter ve Monk’taki tüm oynanabilir sınıfların açıklamaları bulunmaktadır. Ayrıca oyunu kolaylaştırabilecek birkaç ipucu ekledik.

  • Barbarian
  • Wizard
  • Necromancer
  • Crusader
  • Demon Hunter
  • Monk

Barbarian

Barbarlar, her zaman düşmanlarına mümkün olduğunca yaklaşmak isteyen son derece tehlikeli savaşçılardır. Beceri çeşitleri arasında ölümcül saldırılar ve bağırmalar ile düşmana olan mesafeyi kısaltan AoE yetenekleri ve becerileri bulunur.

Diablo Immortal’da Barbarların iki elli güçlü silahlar kullanabildiğini de belirtmekte fayda var.

Wizard

Büyücüler, pençelerinden uzak dururken düşman ordularıyla savaşmalarına yardımcı olan sihirli teknikler öğrendi. Diablo Immortal’daki büyücüler farklı sihir okullarını kullanabilirler, böylece ör. düşmanları yakmak veya dondurmak gibi önemli aksiyonlara girebilirler. Büyücülerin ana silahları asalar ve değneklerdir, ancak başka silahları da kullanabilirler.

Crusaders

Crusaders, her zaman kötülükle savaşmaya çalışan azizler, zırhlı savaşçılardır. İyi eğitimli Crusaders, düşman saldırılarını devasa bir kalkanla savuşturabilir. Kutsal gücü de kullanabilirler, yani sadece yakın dövüşle sınırlı değiller.

Demon Hunter

Diablo Immortal’daki Demon Hunters, çeşitli uzun menzilli silahlar kullanarak hedeflerine güvenli bir mesafeden saldıran oldukça etkili katillerdir. İblis Avcıları yakın mesafeden dövüşmekte pek iyi değiller, bu yüzden kaçma becerisinde ustalaştılar.

Monk

Monk, savaş alanında hızla hareket edebilen ve rakiplerini çoklu saldırılarla alt edebilen gerçek dövüş sanatları ustalarıdır. Ayrıca, bu ilahi savaşçılara çeşitli buff auralara ve temel hasar saldırılarına erişim hakkı verildi.

Necromancer

Diablo Immortal’daki Necromancer, yaşam ve ölümün gerçek hükümdarlarıdır. Rathma’nın desteğiyle, iskeletleri diriltmek veya rakiplerine korkunç lanetler atmak için karanlık güçleri kullanabilirler. Büyücüler gibi büyücüler de rakiplerini uzaktan yok etmeyi tercih ederler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal’da Hızlıca Seviye Atlamanız İçin Yapmanız Gerekenler