Diablo ImmortalRehber

Yeni Oyuncular İçin Diablo Immortal Başlangıç Rehberi

Diablo Immortal dünyası affetmez, bu yüzden kendinizi herhangi bir olasılığa hazırlamak iyi bir fikirdir. Burada başlamak için bazı ipuçları ve püf noktaları bulabilirsiniz.

Diablo Immortal rehberinin bu sayfasında oyuna yeni başlayanlar için hazırlanmış başlangıç ​​tüyolarını bulacaksınız. Aşağıdaki ipuçları ve püf noktaları, diğerlerinin yanı sıra keşif, savaş ve karakter ilerlemesi ile ilgilidir.

  • Doğru bölgeyi ve sunucuyu seçin
  • Uygun karakter sınıfını seçin
  • Temel saldırıyı göz ardı etmeyin
  • Klavye ve fare üzerinde oynuyorsanız
  • Boss dövüşleri sırasında dikkatli olun
  • Beceri setinizi duruma göre uyarlayın
  • Envanterinizi sık sık kontrol edin ve öğeleri değiştirin
  • Otomatik öğe alımını etkinleştir
  • Mini haritayı kullanın
  • Savaş Bileti’nden ödüller alın

Doğru bölgeyi ve sunucuyu seçin

Diablo Immortal’ı oynamadan önce bölgenizi ve sunucunuzu kurmanız gerekecek. Önerilen bölge dışında bir bölge seçmek oyun sırasında gecikmelere neden olabilir. Arkadaşlarınızla birlikte oynamak istiyorsanız, hepinizin aynı sunucuda olduğundan emin olun – Diablo Immortal’ın çapraz oynama özelliği var, ancak sunucular arası değil.

Uygun karakter sınıfını seçin

Diablo Immortal’da 6 farklı karakter sınıfı vardır: Barbarians, Sorcerers, Monks, Crusaders, Demon Hunters, ve Necromancers. Bu, Diablo ile ilk temasınızsa, Barbarians, Monks veya Crusaders gibi daha dayanıklı karakter sınıflarını seçmelisiniz. Büyücüler ve Şeytan Avcıları, hasara karşı çok hassas olduklarından çok daha fazla beceri gerektirir.

Temel saldırıyı göz ardı etmeyin

Oyun, sizi esas olarak becerilerin kullanımıyla düşmanlarla savaşmaya teşvik ediyor. Ancak bazılarının çok büyük bekleme süreleri var veya mevcut durumda kullanışlı değiller. Diablo Immortal’da oldukça fazla hasar verebilen, bazen bazı becerilerden bile daha yüksek olan temel saldırıyı unutmayın. Ancak, sahip olduğunuz silaha ve kahramanın sınıfına bağlıdır.

Klavye ve fare üzerinde oynuyorsanız

Bir klavye ve fare üzerinde oynarken, karakteri WASD ve fare – LMB ve RMB kullanarak hareket ettirebilirsiniz. LMB ve RMB arasındaki fark, LMB’ye basarak hareket edip her şeyle etkileşime geçmeniz ve düşmanı hedef alırken ateş etmeniz veya saldırmak için rakibe doğru yürümenizdir.

Menzilli saldırıya sahip bir karakter olarak oynuyorsanız, Shift düğmesini de kullanmaya değer – bu sayede, düşmanlara yanlışlıkla yaklaşmadan, herhangi bir mesafeden ve herhangi bir yönden temel bir saldırı ile düşmanlara ateş edebilirsiniz. Bu, konumunuzu değiştirmek istemediğinizde yakın dövüş karakterleri için de yararlı olabilir.

Şunları da beğenebilirsin


Boss dövüşleri sırasında dikkatli olun

Patron savaş arenaları çeşitli şekillerde inşa edilmiştir – özellikle zindanlara tek başınıza girdiğiniz hikayeyle ilgili olanlar. Patrona saldırmadan önce varsa kölelerinden kurtulmak iyi bir fikirdir. Patronun kendisi canavar çağırırsa, yalnızca en güçlü rakiple savaşmaya odaklanın. Patronu yendiğinizde, köleleri yenmeniz gerekmeyecek.

Beceri setinizi duruma göre uyarlayın

Diablo Immortal’da beceri setini özgürce değiştirebilir ve bazılarını zaten bildiğiniz diğerleriyle değiştirebilirsiniz. Becerileri değiştirme yeteneği birçok durumda yararlıdır, örneğin, karakterinizin hayatta kalma veya hareket kabiliyetini artıran becerilere ihtiyaç duyduğunuz oyunun daha zor aşamalarında veya yüksek alan hasarı veren becerilerin önemli olduğu çoklu mob kesme işlemi sırasında.

Envanterinizi sık sık kontrol edin ve öğeleri değiştirin

Bu, özellikle yeni zırh veya silah parçaları bulduğunuzda oyunun başında önemlidir. Oyuna başladıktan sonra, aldığınız her öğe şu anda kullanmakta olduğunuzdan daha iyi olacaktır, bu nedenle daha iyi bir şey alıp almadığınızı görmek için envanterinizi kontrol edin.

Şunları da beğenebilirsin


Otomatik öğe alımını etkinleştir

Oyun seçeneklerinde, öğeleri otomatik olarak alma seçeneğini bulacaksınız (General – Auto Pick Up). Varsayılan olarak bu ayar kapalıdır. Bununla, üzerinden geçtiğinizde zırh veya altın öğelerini otomatik olarak alabilirsiniz. Envanteriniz üzerinde daha iyi kontrol sağlamak için otomatik olarak almak istediğiniz ürün sınıfını da etiketleyebilirsiniz.

Mini haritayı kullanın

Mini harita senin müttefikin. Üzerinde herhangi bir simge olup olmadığını görmek için zaman zaman kontrol etmeye değer – renkli işaretler, yakındaki çıplak gözle göremediğiniz ilginç noktalar veya olaylar içindir. Örneğin hazine sandıklarının, güçlü düşmanların veya Olayların yerini bileceksiniz.

Oyun seçeneklerinde mini haritanın boyutunu daha küçük veya daha büyük olarak değiştirebilirsiniz.

Battle Pass’ten ödüller alın

Diablo Immortal’daki Battle Pass, ücretsiz ve ücretli bir bölüme ayrılmıştır. Buna para yatırmanız gerekmez, ancak değerli eşyalar ve deneyim puanları kazanabileceğiniz için sistematik olarak ücretsiz ödüller almayı unutmayın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal : Arkadaşlarınla Nasıl Oynarsın?