Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal’da Klana Katılma ve Klandan Ayrılma

Bir savaş grubu kurduktan sonra, bir sonraki doğal adım bir klana katılmaktır. Ancak oyuncuların genellikle bu adımı tam olarak nasıl atacakları konusunda kafası karışır. Bir savaş grubuna katıldıktan ve Diablo Immortal’ın başlarında bir kamp kurduktan sonra, sonunda oyunculardan bir klanı kontrol etmeleri istenecek. Ancak buradaki talimatlar en iyi ihtimalle belirsizdir. Bir seviye gereksinimi, tamamlama görevi ve bazı kinetik olmayan menü gezintisi vardır.

Bir klana katıldıktan sonra, oyuncular bazen herhangi bir nedenle klandan ayrılmak zorunda kalabilirler. Diablo Immortal, bir kez daha bunu yapmayı tam olarak kolaylaştırmıyor. Neyse ki, oyuncular sadece birkaç saniye içinde klanlara nasıl katılıp ayrılacaklarını anladılar.

Bir uyarı olarak, Shadows’a katılanlar, bu yazı itibariyle bir klana katılamaz veya Shadows’tan ayrılamazlar. Benzer bir prosedürü takip eden kendi karanlık klanlarını kurabilirler. ‘Shadows’ düğmesi, Ana Menü’deki ‘Maceracı’ düğmesinin yerini alır, bu nedenle buna göre ayarlayın.

Klana Katılmak

  1. Yeni Klan Oluştur
  2. 30. seviyeye ulaşın.
  3. Opening The Way görevini tamamlayın (Ödül Panosunda)
  4. Ana Menü > Maceracı Sekmesi > Klan Oluştur Düğmesi

Otuzuncu seviyeye kadar bir klana katılma konusunda endişelenme. Bu noktada, Wortham’daki Bounty Board’da “Opening the Way” adlı görevi tamamlayın.

Bir klan oluşturmak için ana menüdeki Maceracı sekmesine tıklayın. Bir sonraki ekranda bir düğme, oyuncuları kendi klanlarını oluşturmaya yönlendirecektir.

Mevcut Bir Klana Katılın

  1. 30. seviyeye ulaşın.
  2. Yolu Açma Görevini tamamlayın (Ödül Tahtasında)
  3. Ana Menü > Maceracı Sekmesi > Klan > Klan Detayları > Uygula Düğmesi

Klan oluşturmaya benzer şekilde, aynı sekmedeki oyuncular ‘Klan’a ve ardından ‘Klan Ayrıntıları’ alt menüsüne tıklayabilir. Sağ tarafta, uygun klanların bir listesi görünecek ve oyuncunun en iyi görünenin yanındaki ‘Uygula’ düğmesini tıklaması ve bir subayın onayını beklemesi yeterli.

Klandan Ayrılmak

Lider Olarak Klandan Ayrılmak

  1. Birinci Seçenek: Klanı Yok Et
  2. İkinci Seçenek: Yeni Bir Lider Atayın

Bir klan oluşturup sonra onu terk etmek, bir oyuncuya gerçek paraya mal olabilir, bu yüzden umarım klanın tamamen yok edilmesi gerekmez. Bununla birlikte, liderliği devredecek başka bir oyuncu yoksa, oyuncular başka bir üye yoksa başka birinin aktif klanına katılmak için tüm klanı temelli yok etmek zorunda kalabilir.

Klandan Üye Olarak Ayrılmak

Ana Menü > Maceracı Sekmesi > Klan > Klan Üyeleri > Daha Fazla Düğmesi > Klandan Ayrıl
Basit bir üye olarak, düğmeyi bulmak zordur, ancak süreç daha az özenlidir. Oyuncular ‘Klan Üyeleri’ menüsünden ‘Daha Fazla’ düğmesine tıklayarak veya kendi adlarına tıklayıp ayrılmayı seçerek çıkabilirler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

V Rising

V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?

V Rising

V Rising'de Grave Dust nasıl elde edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Diablo Immortal Kanat Alma, Nasıl Kanatlanırsınız?