Haber

Saints Row’da hızlıca para kazanma yöntemleri

Saints Row parası almak, en iyi silahları, arabaları ve işleyeceğiniz suçlar için iş ekipmanlarını almanın anahtarıdır ve Side Hustles, Ventures ve görevlerden hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Unutmayın, para kazanmak için para harcamanız gerekiyor ve hikaye ilerlemesi gerçekten para kazanmanıza yardımcı olacak, bu yüzden oynarken ana görevleri ihmal etmediğinizden emin olun ve ilk başladığınızda çok para harcamaya hazır olun. Bu yatırımlar, oyunun ilerleyen bölümlerinde olduğu gibi, tatlı pasif gelir için Ventures’ı satın almaya ve yükseltmeye ve hızlı nakit için tekrarlanabilir Side Hustles’a güvenebileceksiniz. İşte Saints Row oynarken hızlı bir şekilde para kazanma hakkında bilmeniz gerekenler.

Saints Row parası nasıl kazanılır, en hızlı yöntemler

Saint Row, para ve XP ile yaptığınız hemen hemen her şeyi ödüllendirebileceğiniz türden bir oyundur – Saints Row’da giysiler, araçlar ve silahlar da dahil olmak üzere paranızı harcayabileceğiniz çok şey vardır. Ancak, suç girişimleriniz için bol miktarda nakit ve belki de biraz Saints Row XP biriktirmek istiyorsanız kesinlikle odaklanmanız gereken birkaç şey vardır:

Görevler: Saints Row misyonları, oyunun hikayesinin ana yoludur, ancak aynı zamanda yol boyunca birkaç binlik iyi para ödemeleri de dahil olmak üzere birçok ödül sunar. Ayrıca Saints Row’un daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacak diğer sistem ve özelliklerinin kilidini açmak için görevleri, yani ‘Ağ Oluşturma‘ görevini tamamladıktan sonra açılan Girişimleri de oynamanız gerekecek.

Side Hustles: Saints Row, bir tür suç faaliyetini hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlayan Side Hustle görevleriyle doludur. Örneğin, Choplifting görevleri, bir helikopter kullanarak eşyaları çalmanızı sağlar. Birçok Side Hustles tekrarlanabilir ve nakit ödüller her seferinde verilir – genellikle 4.000 $. Old Town East’teki (Saints HQ’nun hemen doğusundaki) Choplifting görevi iki dakikadan kısa bir sürede kolayca tamamlanabilir, böylece yaklaşık 15 dakikada kolayca 25.000 doların üzerine çıkabilirsiniz. Ana görevleri ve Side Hustles’ı tamamlamak, daha fazla Side Hustles’ın kilidini de açar, bu nedenle üstleneceğiniz yeni görevler için haritanızı düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Saints Row’daki işbirliği ve çapraz oyun sayesinde bunları arkadaşlarınızla bile yapabilirsiniz.

Ventures: Saints Row’daki Suç Girişimleri, abartılı satın alımlarınızı finanse etmek için birincil gelir kaynaklarınızdan biri olacak. Sahip olduğunuz her Girişim, doğrudan telefonunuzun Cash uygulamasına giden saatlik bir gelir öder. Yakındaki bölgedeki Tehditleri ortadan kaldırarak, gerekli hedefleri yerine getirerek ve hikayelerini tamamlayarak her Girişim için geliri artırabilirsiniz – Saints Row sigorta dolandırıcılığı mini oyunu gibi mini oyunlar da size daha fazla para kazandırabilir. Tüm bunları yaptığınızda, Saints Row’daki görünümünüzü değiştirmenize yardımcı olacak giysiler ve ayrıca 30.000 $ nakit gibi Girişim’e özgü çeşitli ödüller kazanacaksınız. Pasif gelirinizi artırmak için mümkün olduğunda Saints Row Ventures satın almanızı öneririz, çünkü kısa vadede kaybettiklerinizden fazlasını uzun vadede kazanacaksınız. Nakit uygulamasından pasif gelir paranızı düzenli olarak aktardığınızdan emin olun, çünkü ne kadar tutabileceği konusunda bir üst sınır vardır ve fazla para daha sonra geri alınamaz!

Wanted contracts: Avlanmaya ihtiyacı olan çeşitli ödüllere erişmek için telefonunuzdaki Aranıyor uygulamasını kullanın. Her biri sizi küçük bir göreve götürür ve çabalarınız için 5.000 $ ödül sunar. Side Hustles çok daha hızlı tamamlanabilir ve tekrarlanabilir, bu nedenle Wanted ödülleri o kadar iyi değil ama 5.000 $ hiç yoktan iyidir.

Mağlup edilen düşmanlar: Bu, Saints Row’un en kazançlı kısmı değil, ancak düşürdükleri tüm parayı toplamak için alt ettiğiniz tüm düşmanları ezdiğinizden emin olun. Fonlarınıza güzel bir şekilde katkıda bulunması gereken şaşırtıcı miktarda para biriktirecek ve zamanla banka ekstrenizde büyük bir fark yaratacaktır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Rift Ertelendi, Resmi Bilgi