Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Valheim’da gümüş nasıl elde edilir ve onunla teçhizat nasıl yapılır, bu yazımızda bu sorulara cevap arıyoruz.

Valheim’da gümüşü nasıl bulacağınızı mı merak ediyorsunuz? Gümüş, Dağ biyomunda hayatta kalmanıza yardımcı olacak önemli bir kaynaktır. Aslında gümüş olmadan donarak ölmemek çok daha zordur. Kısacası, tek yapman gereken bir kazma kapmak, uygun bir eritme tesisi bulmak ve süslü bir kurt pelerini yapmak.

Gerçek, elbette, daha karmaşıktır. Gümüşü bulmak çok zor olabilir, özellikle de henüz belli bir balina bataklığı bossunu yenmediyseniz. Valheim gümüşünü bulmanın ve işçiliği için kullanmanın en iyi yolu burada.

Valheim’da gümüş nasıl alınır?

Valheim Bonemass patronunu yendikten sonra henüz Dağ biyomunu keşfetmeye başlamadıysanız, gümüş elde etme konusunda endişelenmeyin; büyük olasılıkla, bölgeyi dolduran kurtlar ve ejderler tarafından çoğunu elde edemeden öldürüleceksiniz. Yine de Bonemass’ı indirdikten ve tamamen demirle donatıldıktan sonra, biraz Valheim gümüşü almaya hazırsınız.

Daha fazlası için aşağıdaki yazılarımıza göz atabilirsiniz.Gümüş cevheri, Dağ biyomu boyunca damarlarda, bazen yüzey seviyesinde bulunabilir, ancak çoğu zaman yerin altında gizlidir. Bu, güvenilir bir şekilde bulmak için Bonemass’ı yenerek elde edilen Wishbone’u kullanmanız gerektiği anlamına gelir, çünkü nerede bulunabileceği konusunda sizi uyaracaktır. Daha küçük Dağ biyomlarının her zaman gümüş içermediğini bilmekte fayda var, bu nedenle şansınız yoksa daha büyük bir tane bulmanız gerekebilir.

Biraz gümüş bulduğunuzda, madencilik yapmak ve Gümüş Cevheri elde etmek için bir Demir Kazma’ya ihtiyacınız var. Bunu, daha sonra aşağıdakileri yapmak için kullanılabilecek Gümüş Çubuklara dönüştürmek için üssünüzdeki bir Dökümhaneye geri götürün:

  • Wolf Armor (Chest, Legs, ve Cape)
  • Silver Sword, Shield, ve Arrows
  • Frostner
  • Draugr Fang
  • Lox Cape
  • Drake Helmet
  • Fang Spear

Gümüş, Dağların patronu Moder’i devirdikten sonra çalışmaya başlayabileceğiniz Valheim Black Metal’e ulaşmadan önceki sondan bir önceki malzemedir. İyi oyunlar!

Daha fazlası için aşağıdaki yazılarımıza göz atabilirsiniz. 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep: Bir Yapıyı Sökme ve Demonte Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
V Rising’de Vincent The Frostbringer Nerede Bulunur?