Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring’de Dikenler Nasıl Yakılır?

Elden Ring Dikenleri Nasıl Yakılır? Elden Ring’e yeterince ilerlediğinizde ilerlemeniz dikenler tarafından engellenecektir. Farkında olmayabilirsin ama bu, oyunun genel olay örgüsünün ilerlemesinin önemli bir parçası. Bunları yakmak, burada ifşa etmeyeceğimiz bazı kritik olay örgüsünü ortaya çıkaracaktır. Bunun yerine spoiler alanına girmeden önemli adımları burada ifade edeceğiz. İşte Erdtree geçidindeki dikenleri nasıl yakabileceğiniz konusunda bilgiler.

Elden Ring’de Dikenleri Yakmak

Elden Throne’un arkasındaki dikenleri yakmak için Forge of the Giants’ta çıra sunmanız gerekir. Bu olay, Elden Ring’deki olay örgüsü için çok önemlidir ve siz oyunda ilerledikçe doğal olarak gerçekleşecektir. Zamanı geldiğinde dikenleri yakma seçeneği size verilecek.

elden ring thorn yani dikenleri gösterir fotoğraf içerikte de dikenlerin nasıl yakılacağıyla ilgili bilgi veriliyor.

Kaybolduklarında ne yapacaklarını bilemeyen oyuncular, aşağıdaki adımlar karşısında şaşırabilir. Melina ile konuştuktan sonra size Devlerin Dağ Tepelerine girişiniz için kritik öneme sahip bir eşya olan Rold Madalyonu verecek. Bir sonraki hedefiniz, Ateş Devi tarafından korunan Forge of the Giants’a ulaşmak. Onu yenin, ardından demirhaneye erişebileceksiniz. Melina ile Site of Grace’de buluşun ve onunla konuşun.

Herhangi bir spoilerden kaçınmak için Melina sizden “büyük bir günah” işlemenizi isteyecek. Ne yaparsan yap, sonra büyük bir sahne ortaya çıkacak. Daha sonra karakteriniz Crumbling Farum Azula bölgesine taşınacak. Buradan, hikayeye devam etmek için Kara Kılıç Maliketh’i öldürmeniz gerekecek. Daha sonra Kraliyet Başkenti bazı değişikliklerden geçecek; o zamana kadar Elden Throne’un yanındaki kapıya dönme zamanı gelecek.

Elden Ring’te dikenler (thorn) nasıl yakılır konusunda sizlerle bazı bilgileri ve sonrasında neler olduğunu paylaştım. Bir sonraki rehberimizde görüşürüz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Bloody Slash Ash Of War Nerede Bulunur?