AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Guardians of the Galaxy Oyununda Co-op Modu Var Mı?

Guardians of the Galaxy oyununu arkadaşlarınızla çok oyunculu oynayabilir misiniz?

Guardians of the Galaxy co op mu? Guardians bir co op PvE aksiyon oyunu için mükemmel bir uyum gibi görünmesine rağmen, başkalarıyla oynayamazsınız. Oyunun görüntülerinde en az beş kahramanın uzaylılara ve kötülere karşı her türlü saldırıyı gerçekleştirdiği görülüyor, bu nedenle Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin neden arkadaşlarla birlikte çok oyunculu olarak oynanabilecek gibi göründüğünü anlamak kolay, ancak maalesef durum böyle değil. Aşağıda, Guardians of the Galaxy co op ile ilgili neler olup bittiğini ve bunun gelecekteki bir güncellemede eklenebilecek bir şey olup olmadığını size anlatacağım.

guardian of the galaxy oyunu 1

Guardians of the Galaxy’de co op çok oyunculu mod var mı?

Hayır. Bu yazının yazıldığı sırada Guardians of the Galaxy’nin co-op modu veya çok oyunculu özellikleri bulunmuyordu. Yalnızca tek oyunculu ve bildiğimiz kadarıyla Eidos-Montreal veya Square Enix‘in gelecekte bunu değiştirmek gibi bir planı yok.

Açıklığa kavuşturmak gerekirse, tanıtım görüntülerinde veya reklamlarda görmüş olabileceğiniz birden fazla karakterin tümü tek bir oyuncu tarafından kontrol ediliyor. Özellikle, bu oyuncu Peter Quill/Star-Lord olarak oynuyor, ancak savaş içinde ve dışında müttefiklerinize talimat verme, zamanı yavaşlatma, bir rakibi veya nesneyi vurgulama ve daha sonra yerine getirecekleri belirli bir emir verme seçeneğiniz var. Aslında ne diğer Muhafızlar ne de başkası olarak oynayabilirsiniz, bunun yerine sizi (çoğunlukla) itaatkâr NPC’lerden oluşan bir ekibin lideri olarak çerçeveliyor.

guardian of the galaxy oyunu 1

Guardians of the Galaxy online co op veya multiplayer olacak mı?

Şu anda, geliştiricilerin çevrimiçi, co op veya çok oyunculu bir öğe veya hatta klasik kanepe co op dahil etme planlarından haberdar değiliz. İmkansız olmasa da, Guardians of the Galaxy’nin tek oyunculu yapısı bu tür bir genişleme için çok az yer bıraktığından, böyle bir özelliğin eklenmesi olası görünmüyor. Ya da Square Enix’in Marvel odaklı çevrimiçi ortak oyunlar yapma fikri, Avengers oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana lekelenmiş olabilir.

guardian of the galaxy oyunu 1

Yine de, hiçbir şey imkansız değildir ve ortak bir Guardians of the Galaxy oyunu fikrine olan belirli bir ilgiyle, belki de gelecekte ayarlamalar yapılacaktır. Her ne olursa olsun, geliştiricilerden bu konuda daha fazla bilgi aldıkça bu sayfayı güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars: Bounty Hunter Remake Geliyor

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Research and Development 3, Destiny 2, NES003 Görevi Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Watcher of Realms’de Karakter İstatistikleri Açıklaması